Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski startuje z nowym biznesem. Jest data otwarcia ogromnej restauracji

Obecnie Robert Lewandowski przede wszystkim walczy o zdobycie z Bayernem Monachium mistrzostwa Niemiec i pobicie rekordu Gerda Muellera. Kapitan reprezentacji Polski w międzyczasie troszczy się również o swoją przyszłość po zakończeniu kariery.

W ubiegły weekend Robert Lewandowski wrócił do gry po kontuzji, której nabawił się w meczu reprezentacyjnym przeciwko Andorze. Jego Bayern co prawda przegrał z FSV Mainz 1:2, ale on sam wpisał się na listę strzelców, przybliżając się w ten sposób do historycznego osiągnięcia legendarnego napastnika. Na ten moment ma on na koncie 36 trafień, czyli o cztery mniej, niż Gerd Mueller zdobył w 1972 roku. Na pobicie tego osiągnięcia Polak będzie miał jeszcze trzy spotkania.

Mecz Bundesligi Bayern Monachium - VfB Stuttgart, 20.03.2021"Sky Sports": Sensacyjny transfer Lewandowskiego!? Wielkie zainteresowanie

Restauracja zacznie przyjmować gości już w wakacje

Pomimo wielu obowiązków na boisku, Lewandowski nie przestaje inwestować w swoją przyszłość. Jak informuje portal "Horeca Business Club", na przełomie czerwca i lipca tego roku kapitan reprezentacji Polski otworzy swoją restaurację.

Lokal będzie się znajdował w Browarach Warszawskich. Jeśli sytuacja epidemiologiczna związana z pandemią COVID-19 na to pozwoli, pierwsi goście będą mogli do niej trafić już w wakacje. Obiekt ma zajmować powierzchnię 3,3 tys. metrów kwadratowych i mieć do dyspozycji aż trzy kuchnie.

Zobacz wideo Sensacja! Bayern pokonany, Lewandowski strzelił gola [ELEVEN SPORTS]

Pomoc fachowców

Projekt zakłada, że restauracja będzie utrzymana w klimacie sportowym. Docelowo ma być to miejsce, w którym goście będą mogli oglądać różne wydarzenia sportowe, ale także miło spędzić czas z rodziną.

Robert Lewandowski z kolejnym golem. Mimo to przewaga Polaka w klasyfikacji strzelców stopniała"Efekt Lewandowskiego" znów działa! Polski napastnik przyciągnął tłumy

Kapitan reprezentacji Polski nie będzie musiał się martwić o jakość menu. Odpowiadać za nie będzie znany restaurator i prywatne syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller. W nowym punkcie na gastronomicznej mapie Warszawy goście będą mogli przede wszystkim liczyć na potrawy kuchni amerykańskiej.

Więcej o: