Szalony mecz w polskiej III lidze. Do 92. minuty było 3:0. Skończyło się remisem

Szalony mecz w III lidze! Radunia Stężyca prowadziła 3:0 z Elaną Toruń, ale straciła trzybramkowe prowadzenie, tracąc trzy bramki w doliczonym czasie gry. Co więcej, mecz kończyła w "ósemkę"!

W sobotę Radunia Stężyca mierzyła się z Elaną Toruń w rozgrywkach III ligi. Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy prowadzą w tabeli. I od początku spotkania potwierdzili swoją pozycję - już w 3. minucie objęli prowadzenie, gdy Sebastian Deja wykorzystał rzut karny. Kilkanaście minut później było już 2:0 - bramkarza rywali pokonał Filip Burkhardt.

Na tym nie skończył się okres dobrej gry Radunii. W 29. minucie bramkę na 3:0 zdobył Paweł Wojowski. Długo nic nie zapowiadało, że Elana Toruń może być w stanie zmienić losy spotkania. Wówczas zaczęły dziać się rzeczy niezwykłe.

Michał Helik zawodnikiem Barnsley FCKlub Polaka w barażach o Premier League. Kolejny dobry występ kadrowicza Paulo Sousy

W 76. minucie czerwoną kartkę za dwie żółte zobaczył Sebastian Murawski. W ostatnich minutach podstawowego czasu gry Radunia została ponownie osłabiona - z powodu kontuzji jednego z zawodników i wykorzystanego limitu zmian. Sędzia z powodu przerw w grze doliczył aż sześć minut - jak się okazało, szalonych sześć minut.

Szalona końcówka meczu w III lidze

W 92. minucie Elana zdobyła bramkę na 3:1 za sprawą rzutu karnego, wykonywanego przez Huberta Antkowiaka. Choć nie wykorzystał swojej pierwszej próby, przy dobitce nie dał już szans bramkarzowi Radunii. Już minutę później było 3:2 po bramce Sebastiana Raka. W 97. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Dawid Cempa i Radunia musiała kończyć mecz w "ósemkę".

Elana przeprowadziła ostatnią akcję meczu. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkarz Radunii zagrał piłkę ręką i sędzia podyktował drugą "jedenastkę", którą pewnie wykorzystał Łukasz Furtak, doprowadzając do wyrównania.

Najlepszy transfer do Bayernu? Rummenigge wymienił dwa nazwiskaNajlepszy transfer do Bayernu? Rummenigge wymienił dwa nazwiska

I choć Radunia w ostatnich minutach straciła niemal pewne zwycięstwo, nadal prowadzi w tabeli grupy 2 trzeciej ligi. Aktualnie ma cztery punkty nad Świtem Skolwin. Elana zajmuje aktualnie 5. pozycję, ze stratą 22 punktów do lidera. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze 10 spotkań.