Wielki powrót Grzegorza Krychowiaka! Bramka i tytuł najlepszego zawodnika meczu

Grzegorz Krychowiak został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu Rotoru Wołgograd z Lokomotiwem Moskwa. Polak strzelił gola, a jego zespół wygrał 2:0.

Z przytupem do rozgrywek ligowych po przerwie reprezentacyjnej wrócił Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Lokomotiwu Moskwastrzelił ładnego gola, a jego zespół wygrał z Rotorem Wołgograd 2:0.

Krychowiak zawodnikiem meczu

Polak był wychwalany nie tylko za bramkę, ale też za równą, dobrą postawę przez cały mecz. Krychowiak spędził na boisku pełne 90 minut, a w nagrodę za efektowny występ otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania.

To już siódmy gol Krychowiaka w Lokomotiwie w tym sezonie i szósty w lidze. Łącznie wystąpił w 27 spotkaniach, a do swojego bilansu może wliczyć jeszcze dwie asysty. W meczu z Rotorem przez 90 minut na boisku przebywał Maciej Rybus, który tak samo jak Krychowiak, zobaczył też żółtą kartkę.

Po 24 kolejkach Lokomotiw zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 43 pkt. Liderem jest Zenit Sankt-Petersburg (48 pkt), który wyprzedza Spartaka Moskwa (44 pkt).