Wielki powrót Grzegorza Krychowiaka! Bramka i tytuł najlepszego zawodnika meczu

Grzegorz Krychowiak został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu Rotoru Wołgograd z Lokomotiwem Moskwa. Polak strzelił gola, a jego zespół wygrał 2:0.

Z przytupem do rozgrywek ligowych po przerwie reprezentacyjnej wrócił Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Lokomotiwu Moskwastrzelił ładnego gola, a jego zespół wygrał z Rotorem Wołgograd 2:0.

Krychowiak zawodnikiem meczu

Siedem bramek i sensacyjna porażka Chelsea! Pierwsza pod wodzą Thomasa TuchelaSiedem bramek i sensacyjna porażka Chelsea! Pierwsza pod wodzą Thomasa Tuchela

Polak był wychwalany nie tylko za bramkę, ale też za równą, dobrą postawę przez cały mecz. Krychowiak spędził na boisku pełne 90 minut, a w nagrodę za efektowny występ otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania.

To już siódmy gol Krychowiaka w Lokomotiwie w tym sezonie i szósty w lidze. Łącznie wystąpił w 27 spotkaniach, a do swojego bilansu może wliczyć jeszcze dwie asysty. W meczu z Rotorem przez 90 minut na boisku przebywał Maciej Rybus, który tak samo jak Krychowiak, zobaczył też żółtą kartkę.

Paulo Dybala wyrzucony z kadry Juventusu. Paulo Dybala wyrzucony z kadry Juventusu. "Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca"

Po 24 kolejkach Lokomotiw zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 43 pkt. Liderem jest Zenit Sankt-Petersburg (48 pkt), który wyprzedza Spartaka Moskwa (44 pkt).