Tragiczny wypadek w Lubuskiem. Nie żyje Kacper Kreft. Miał 22 lata

We wtorek 30 marca doszło do wypadku koło miejscowości Czarnów w województwie lubuskim. Zginął w nim Kacper Kreft, 22-letni piłkarz czwartoligowej Stali Sulęcin - poinformowała "Gazeta Lubuska".

Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 22 koło miejscowości Czarnów w województwie lubuskim po godzinie 21:00. Ford Mondeo zderzył się z ciężarówką i uderzył w drzewo. W wypadku zginął piłkarz czwartoligowej Stali Sulęcin, Kacper Kreft. O tym zdarzeniu poinformowały jego dwa poprzednie kluby, MKS Dąb Dębno oraz Pomorzanin Cychry.

Zobacz wideo Bolid eksplodował niczym bomba. Te systemy uratowały życie Romaina Grosjeana [F1 Sport #37]

Piłkarz Stali Sulęcin zginął w wypadku. Kierowca Forda Mondeo został przewieziony do szpitala

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie, podkom. Magdalena Jankowska, podała w rozmowie z "Gazetą Lubuską" szczegóły wypadku. - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Forda Mondeo zjechał na pobocze, odbił kierownicą i zderzył się z ciężarówką. Nad wyjaśnieniem dokładnego przebiegu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora – powiedziała.

Siła uderzenia była spora i oba pojazdy zatrzymały się na poboczu. Ford Mondeo dodatkowo uderzył w drzewo. Jego kierowca został przewieziony do szpitala, z kolei kierowcy ciężarówki nie stało się nic poważnego. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Ofiarą śmiertelną wypadku był pasażer samochodu osobowego, piłkarz Stali Sulęcin, Kacper Kreft. - Spoczywaj w pokoju Kali - czytamy na stronie Pomorzanina Cychry.

Więcej o: