Co on zrobił?! Kuriozalny gol dla Realu Madryt w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Atalanta miała odrabiać straty z pierwszego meczu, ale już w pierwszej połowie musiała gonić wynik z rewanżu. Katastrofalny błąd popełnił Marco Sportiello, bramkarz gości, który podarował bramkę Realowi Madryt.

Atalanta Bergamo dobrze rozpoczęła rewanż bo szybko przejęła inicjatywę, ale już w 34. minucie przegrywali 0:1 (0:2 w dwumeczu). Bramkarz Marco Sportiello wybił piłkę pod nogi Luki Modricia, który przytomnie dograł do Karima Benzemy, a ten ze spokojem umieścił piłkę w siatce.

Ostatecznie Atalanta przegrała 1:3, a 1:4 w dwumeczu.

Kto zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów?

Awans do ćwierćfinału, oprócz Realu, wywalczył także Manchester City, który ograł 2:0 Borussię Moenchengladbach. Wcześniej grę w 1/4 finału zapewniły sobie już FC Porto, Liverpool, PSG oraz Borussia Dortmund. W środę ostatnie mecze 1/8 finału, w których Bayern podejmie Lazio, a Chelsea zagra z Atletico Madryt.

Eduardo Li oskarżył Keylora Navasa. Bramkarz PSG musi zeznawaćEduardo Li oskarżył Keylora Navasa. Bramkarz PSG musi zeznawać