Wściekły piłkarz PSG kopnął bandę i opuścił trening. Miał dość

Obrońca PSG, Holender Mitchel Bakker opuścił trening po meczu z Dijon kopiąc po drodze bandę reklamową z wściekłości - donosi francuski L'Equipe.

Mitchel Bakker był podstawowym obrońcą w drużynie PSG, kiedy jej trenerem był jeszcze Thomas Tuchel. Rola 20-letniego obrońcy zmieniła się jednak, kiedy szkoleniowcem mistrzów Francji został Mauricio Pochettino. Holender coraz częściej pojawiał się na ławce rezerwowych. W trzech ostatnich meczach nie pojawił się na boisku.

Zobacz wideo Dlaczego Neymar musi płakać we Francji? [Naszym Okiem]

Zapewne to spowodowało frustrację młodego piłkarza, która apogeum osiągnęła po ostatnim meczu ligowym PSG z Dijon (4:0). Bakker znowu nie zagrał ani minuty. Dlatego też niedługo po meczu razem z m.in. Lyvinem Kurzawą wyszedł na boisko na trening wyrównawczy. To stała praktyka przeznaczona dla zawodników, którzy w meczu nie grali wcale, albo grali krótko.

Gdzie i kiedy oglądać kolejne skoki na MŚ w Oberstdorfie? Transmisja TV, stream onlineGdzie i kiedy oglądać kolejne skoki na MŚ w Oberstdorfie? Transmisja TV, stream online

Wściekły Bakker opuścił trening i szybko wrócił

"L'Equipe" donosi, że w pewnym momencie Bakker miał dosyć ciągłych wskazówek od trenerów przygotowania fizycznego i w konsekwencji postanowił przerwać trening i opuścić boisko. Był zirytowany i schodząc z boiska kopnął bandę reklamową. Interweniować próbował Kurzawa, namawiając kolegę z zespołu do powrotu do zajęć.

Zaledwie dwie minuty później Bakker pojawił się ponownie na boisku. Po dłuższej rozmowie uspokoił się, przeprosił trenerów i nadrobił zaległości w ćwiczeniach. W tym sezonie rozegrał 28 meczów we wszystkich rozgrywkach, a na boisku spędził 1688 minut. Zanotował dwie asysty. Jego zespół plasuje się na drugim miejscu w tabeli Ligue 1.

Więcej o: