Chłopiec od podawania piłek wkroczył do akcji. Został głównym bohaterem meczu [WIDEO]

Chłopcy od podawania piłek czasami potrafią być jednymi z głównych bohaterów meczu piłkarskiego. Tak było w Algierii, gdzie jeden z chłopaków wszedł na boisko i wybił piłkę lecącą do pustej bramki.

Do zdarzenia doszło w meczu rezerw klubów HB Chelghoum Laid i MSP Batna. Piłkarze Batny wyprowadzili błyskawiczną kontrę po stałym fragmencie gry. Na bramkę sunęło dwóch piłkarzy, a przed sobą mieli tylko bramkarza. Ten wyszedł bardzo daleko przed pole karne, aby skrócić kąt zawodnikowi z piłką, ale ten łatwo strzelił obok golkipera i piłka leciała prosto do bramki.

Zobacz wideo Najlepsza bramka kwarantanny! Nie mamy żadnych wątpliwości

Wtedy okazało się, ze zespół Chelghoum miał jeszcze jedną linię obrony – chłopca od podawania piłek. Wyskoczył on zza bramki i popisał się wybiciem futbolówki tuż sprzed linii bramkowej. Filmik z wyczynem podawacza piłek został obejrzany już ponad 350 tysięcy razy.

Zlatan Ibrahimović i LeBron James Ibrahimović krytykuje LeBrona Jamesa. "To pierwszy błąd, który popełniają sławni ludzie"

Nie wiadomo, jakie konsekwencje poniósł chłopak, choć można się domyślać, że był to jego ostatni mecz w tej roli. Osiągnął jednak swój cel – jego zespół wygrał 2:1.

Więcej o: