Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Koszmarna kontuzja Cymbaluka. Przerażający dźwięk po upadku [WIDEO]

Do fatalnego zdarzenia doszło w trakcie niedzielnego meczu FK Mynaj - Olimpik Donieck w ukraińskiej ekstraklasie. Kapitan gości - Jewhenij Cymbaluk - doznał bardzo poważnej kontuzji, która wyeliminuje go z gry na co najmniej kilka miesięcy.

Do zdarzenia doszło pod koniec meczu. Jewhenij Cymbaluk walczył o piłkę z Antonem Szynderem. Po zderzeniu obaj zawodnicy polecieli na murawę, a Szynder upadł na wyprostowaną nogę Cymbaluka.

Zobacz wideo Robert Lewandowski wsparł załamanego Zielińskiego po fatalnym meczu. "Powiedział jedno bardzo mądre zdanie"

Fatalna kontuzja w lidze ukraińskiej

Cracovia - Zagłębie Lubin"Normalny dzień w polskiej lidze". Akcja z ekstraklasy hitem sieci [WIDEO]

Od razu stało się jasne, że kontuzja piłkarza Olimpiku Donieck jest bardzo poważna. Cymbaluk zaczął krzyczeć, sędzia natychmiastowo wezwał pomoc, a na boisku pojawiła się karetka, która przetransportowała zawodnika do szpitala.

Jeszcze w niedzielę Cymbaluk przeszedł operację. - Ma złamaną kość i zerwane więzadło. Lekarze nie podali jeszcze dokładnych informacji, ale pewne jest, że Jewhenij w tym sezonie już nie zagra - powiedział właściciel i prezes Olimpiku, Władysław Helzin.

Jan BłachowiczRywal Błachowicza chce przejść do historii. Polak wie, co ma robić. "Bez litości"

Mecz zakończył się zwycięstwem FK Mynaj 2:1. Olimpik Donieck to obecnie 8. drużyna ukraińskiej ekstraklasy. Ich niedzielni rywale zajmują 12. pozycję w tabeli.