Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibic wydał 150 tysięcy euro, żeby piłkarz mógł zagrać. A ten dostał czerwoną kartkę!

Jeden z kibiców brazylijskiej drużyny SC Internacional zapłacił 150 tysięcy euro, aby jeden z zawodników mógł zagrać przeciwko drużynie, z której był wypożyczony. Inwestycja się nie opłaciła, bo piłkarz został ukarany czerwoną kartką na początku drugiej połowy.

29-letni Rodinei w 2020 roku został wypożyczony do SC Internacional z Flamengo. Obie drużyny spotkały się ze sobą w meczu na szczycie brazylijskiej ekstraklasy w niedzielę. Aktualny klub Rodineia był liderem i wyprzedzał jego macierzysty zespół o jeden punkt.

Zobacz wideo Liga hiszpańska ma niespodziewany problem. "To jest trochę szokujące. W tym odstają"

Najbardziej sensacyjny mistrz skoków w XXI wieku. Został specjalistą od pokera i bitcoinówNajbardziej sensacyjny mistrz skoków w XXI wieku. Został specjalistą od pokera i bitcoinów

Rodinei nie mógł zagrać w tym meczu ze względu na ustalenia między oboma klubami przy okazji jego transferu. Brazylijczyk mógłby zagrać przeciwko Flamengo, ale tylko po wpłaceniu odpowiedniej kwoty. Okazało się, że znalazł się chętny na pokrycie tych kosztów.

Był nim jeden z zamożnych kibiców Internacional, rolnik Maggi Scheffer. Wyłożył on milion reali, czyli około 151 tysięcy euro bez zobowiązań tylko po to, aby Rodinei mógł zagrać w tym meczu. O hojności kibica poinformował klub.

Mistrz świata nie przyjedzie na ME w Toruniu, bo się boi. Krajowy związek odpowiada: Nie ma czego!Mistrz świata nie przyjedzie na ME w Toruniu, bo się boi. Krajowy związek odpowiada: Nie ma czego!

Do przerwy w meczu utrzymywał się remis, który zadowalał lidera. Ale wtedy w 49. minucie Rodinei brutalnie sfaulował Felipe Luisa i po interwencji VAR zobaczył czerwoną kartkę. Na domiar złego Flamengo wykorzystało grę w przewadze i niespełna kwadrans później zdobyło zwycięską bramkę, która dała awans na pierwszą pozycję w brazylijskiej Serie A.