Wyciekło ostatnie wideo nagrane przed śmiercią Maradony. "Jestem posiniaczony"

O śmierci Diego Armando Maradony dalej wiele się mówi. W środę wyciekło wideo z ostatnią rozmową z udziałem 60-latka, które zostało nagrane między jego operacją a śmiercią.

Jak podają argentyńskie media, wideo zostało nagrane w domu w San Andres w dzielnicy Tigre w Buenos Aires. Diego siedzi w kuchni wraz z Veronicą Ojedą, czyli partnerką, z którą ma ostatniego syna. Wiadomość jest kierowana do Leopoldo Luque, jego lekarza, przeciwko któremu prokuratura prowadzi obecnie śledztwo.

Zobacz wideo Jan Tomaszewski wspomina Diego Maradonę: "Geniusz i fenomen. Myślał, że poza boiskiem też jest boski"

Wyciekło ostatnie wideo nagrane przez Diego Armando Maradonę

– Hej Luque, jestem posiniaczony, ale wszystko ze mną w porządku – zaczyna Diego, który na wideo dalej ma bandaż po operacji usunięcia krwiaka mózgu. – Wiesz, że nie lubię intymnych sytuacji, ale kiedy jestem z dobrymi ludźmi, wychodzę ze swojej jaskini. Całusy! – powiedział 60-latek, a w tle widać było jego kucharkę, Rominę Milagros Rodriguez, która w ostatnich dniach zeznała, że oczekiwano od niej, by po śmierci Diego przeprowadziła procedurę sztucznego oddychania.

 

Choć od śmierci Diego minęły ponad dwa miesiące, dalej nie znamy jej przyczyn. W południowoamerykańskich mediach regularnie pojawiają się nowe rewelacje na ten temat, a też kolejne osoby pragną się wybić i poinformować o swoich związkach z legendą futbolu.

Więcej o: