Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oglądaj pierwszą konferencję Paulo Sousy w roli selekcjonera reprezentacji Polski [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

O godzinie 13:00 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy. Oglądaj pierwszą konferencję z jego udziałem!

Polski Związek Piłki Nożnej z prezesem Zbigniewem Bońkiem w miniony czwartek poinformował, że nowym selekcjonerem reprezentacji został Paulo Sousa. Portugalczyk prowadził wcześniej m.in. Fiorentinę, FC Basel czy Girondins de Bordeaux.

Zobacz wideo Boniek tłumaczy wybór Paulo Sousy. "Wykonałem kilka telefonów. Wszyscy mówili jedno"

Paulo Sousa nie lubi indywidualnych wywiadów i woli komunikować się z dziennikarzami oraz kibicami za pośrednictwem konferencji prasowych. Równo tydzień po oficjalnej nominacji nowy selekcjoner będzie miał okazję porozmawiać z dziennikarzami i poinformować o swoich planach na najbliższe tygodnie.

Andres Vejrgang z RB Lipsk"Jest arogancki i toksyczny". Rewelacyjny 15-latek bijący rekordy w FIFA budzi kontrowersje

W środę Paulo Sousa spotkał się w Warszawie z prezesem Zbigniewem Bońkiem i odwiedził kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, w Monachium. - To przyjemność i wielkie wyzwanie, gdy kapitan naszego zespołu jest najlepszym piłkarzem na świecie. Razem zawsze jesteśmy mocniejsi. Razem zawsze zajdziemy dalej. Razem zawsze będziemy ZESPOŁEM. Zróbmy to! – napisał Sousa w mediach społecznościowych.

Sousa zdradził, że w najbliższych dniach chce zorganizować spotkanie na platformie cyfrowej, aby porozmawiać i zapoznać się z polskimi kadrowiczami. Więcej planów selekcjoner ma ogłosić na konferencji prasowej. Jej rozpoczęcie o godzinie 13:00.

Oglądaj konferencję prasową Paulo Sousy: