Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek mógł grać w Premier League! Władze Herthy odrzuciły jednak oferty

Krzysztof Piątek miał ofertę z angielskiego Fulham. Włodarze Herthy Berlin ją jednak odrzucili - informuje "Przegląd Sportowy".

W zimowym oknie transferowym media łączyły już Krzysztofa Piątka z kilkoma klubami - m.in. z Fiorentiną, Genoą, Juventusem Turyn i Parmą. Do transferu czy wypożyczenia cały czas jednak nie doszło i przyszłość reprezentanta Polski wciąż jest niepewna.

Zobacz wideo Krzysztof Piątek zmarnował rzut karny! [ELEVEN SPORTS]

Sensacyjne wieści na temat Piątka. Juventus jest zainteresowany, to byłaby wymianaSensacyjne wieści na temat Piątka. Juventus jest zainteresowany, to byłaby wymiana

Fulham chciało wypożyczyć Piątka

Teraz Krzysztof Piątek miał dostać ofertę nie z Serie A, ale z Fulham - poinformował "Przegląd Sportowy". To osiemnasta drużyna Premier League, która ma spory problem ze strzelaniem bramek. Po osiemnastu kolejkach zdobyła zaledwie piętnaście goli i ma trzecią ofensywę od końca w lidze (mniej bramek zdobyli tylko piłkarze Burnley oraz Sheffield United).

Włodarze Fulham chcieli wypożyczyć Piątka do końca obecnego sezonu. W ofercie miała się również znaleźć klauzula wykupu 25-letniego piłkarza. Hertha nie przyjęła jednak takiej propozycji.

Krzysztof Piątek w tym sezonie w niemieckiej drużynie jest głównie rezerwowym. Właśnie w tej roli rozpoczął sobotni mecz ligowy z Werderem Brema. Hertha Berlin przegrała u siebie 1:4, a Polak pojawił się na boisku dopiero w 64. minucie.

Piątek wróci do Serie A? Ma pomóc klubowi w utrzymaniu się w lidzePiątek wróci do Serie A? Ma pomóc klubowi w utrzymaniu się w lidze

W sumie Krzysztof Piątek w tym sezonie zdobył cztery bramki i miał dwie asysty w Bundeslidze.