Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Konferencja prasowa PZPN z udziałem Zbigniewa Bońka. Gdzie i o której ją oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM]

W czwartek najprawdopodobniej poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Na konferencji prasowej PZPN będzie obecny prezes Zbigniew Boniek. Gdzie i kiedy ją obejrzeć? Transmisja TV, stream online.

W poniedziałek na oficjalnej stronie PZPN zostało wydane oświadczenie, w którym poinformowano o zwolnieniu Jerzego Brzęczka z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Decyzja Zbigniewa Bońka zaskoczyła wszystkich – dziennikarzy, kibiców, ale też piłkarzy i współpracowników związku. Decyzję o zwolnieniu podjął wyłącznie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zobacz wideo "W Polsce nie znajdziemy trenera, który zaimponuje Robertowi Lewandowskiemu"

Kto przejmie stanowisko Jerzego Brzęczka?

Zwolnienie Jerzego Brzęczka było historycznym wydarzeniem w historii polskiej piłki. Jak dotąd żaden polski trener nie został zwolniony przed turniejem międzynarodowym po wywalczeniu awansu. Sama sytuacja wywołała na tyle duże poruszenie, że w polskich mediach ruszyły dyskusje oraz typowanie, kto poprowadzi reprezentację Polski na EURO 2020 oraz w eliminacjach do mistrzostw świata.

Prezes Zbigniew Boniek, według doniesień medialnych, wie już od kilku dni, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski i konsekwentnie nie upublicznia tej informacji. W plotkach jako potencjalnych kandydatów wymieniano takich trenerów, jak Paulo Sousa, Ralf Rangnick, Vincenzo Montella, Luciano Spaletti, Massimo Carrera czy Nenad Bjelica. Według ostatnich doniesień to właśnie Sousa ma zostać ogłoszony na czwartkowej konferencji prasowej jako nowy selekcjoner polskiej reprezentacji.

Gdzie i o której obejrzeć konferencję prasową?

Polski Związek Piłki Nożnej zaplanował konferencję prasową na 21 stycznia 2021 roku na godzinę 15:00. Transmisja tego wydarzenia będzie dostępna na TVP Sport, ale też w serwisach sport.tvp.pl i polsatsport.pl. Relacja na żywo zostanie poprowadzona na portalu Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. Konferencja prasowa będzie transmitowana też przez kanał YouTube "Łączy nas piłka":