Kolejny piłkarz chce wrócić do Realu. Trafił z deszczu pod rynnę. Tylko 136 minut

Real Madryt ma kolejny problem. Jak donosi hiszpańska "Marca", Reinier, który w letnim okienku transferowym trafił do Borussii Dortmund, podobno niezbyt dobrze czuje się w klubie i chciałby skrócić swoje wypożyczenie, tak jak miało to miejsce w przypadku innego piłkarza Realu, Takefusy Kubo.

Reinier to 19-letni zawodnik, który rok temu trafił do Realu Madryt z Flamengo za kwotę 30 milionów euro. Początkowo plan zakładał, że Brazylijczyk będzie trenował z pierwszym zespołem, a grał w Castilli, w drugim zespole klubu. Jednak już na samym początku swojej przygody z europejską piłką złapał poważną kontuzję, dlatego zdążył zagrać raptem trzy mecze w rezerwach.

Zobacz wideo Drągowski już przerósł Fiorentinę. "Fantastyczna historia bramkarza po recyklingu"

Ronaldo ustawia się w kolejce

Po tym jak zameldował się w Dortmundzie, zdołał zaliczyć na boisku tylko 136 minut w ośmiu meczach. Nie trzeba dodawać, że były gracz Flamengo nie jest zadowolony z tego faktu, ale konkurencja jest piekielnie mocna. Reinier oficjalnie jeszcze nie wyraził chęci zmiany otoczenia, ale wyraźnie widać, że źle czuje się w obecnym klubie. Chętnych nie brakuje. Tradycyjnie w tego typu sytuacjach do madryckiego klubu zgłasza się prezes i właściciel Realu Valladolid - Ronaldo. Jak nie trudno się domyślić, brazylijską legendę łączą świetne relacje z Florentino Perezem.

Promotor Fury'ego potwierdza walkę z Joshuą. Gigantyczne gaże dla obu mistrzówPromotor Fury'ego potwierdza walkę z Joshuą. Gigantyczne gaże dla obu mistrzów

Co prawda, dyrektor sportowy Borussi Dortmund, Michael Zorc niedawno zapewniał, że nic nie wie o tym, jakoby Reinier był nieszczęśliwy w Dortmundzie, ale hiszpańska "Marca" zapewnia, że lada chwila sytuacja się rozwinie. Sam Real Madryt początkowo chciał, aby zawodnik zawalczył o miejsce w składzie, ale teraz przy Concha Espina wszyscy są świadomi, że najlepiej dla wszystkich by było poszukać innego rozwiązania.

Mateusz Sawrymowicz"Nigdy nie było tak, że zapijałem i zasypiałem na treningi" - Mateusz Sawrymowicz [nieDawny Mistrz]

Jeżeli wypożyczenie Reiniera zostanie skrócone, to będzie już drugi tego typu przypadek w Madrycie w tym oknie transferowym. Wcześniej podobna sytuacja miała miejsce z Takefusą Kubo, który rundę jesienną spędził w Villarrealu. Jednak po tym jak nie zyskał uznania w oczach trenera Unaia Emery'ego, został wypożyczony ku uciesze Jose Bordalasa, do klubu umiejscowionego na przedmieściach Madrytu, Getafe.

Absurdalna pomyłka Lazio, wysłali pieniądze za transfer nie temu klubowi! Dwa razy! Kuriozalna wymówka!Absurdalna pomyłka Lazio, wysłali pieniądze za transfer nie temu klubowi! Dwa razy! Kuriozalna wymówka!

Więcej o: