Zachwyty nad Drągowskim. "Dokonał cudu. Zahipnotyzował Simeone. Niezrównany"

Bartłomiej Drągowski zbiera świetne recenzje w Serie A. W każdym meczu udowadnia, że jest już gotowy na grę na wyższym poziomie. - To jest postać zdecydowanie wyróżniająca się od innych - mówi Tomasz Lipiński, dziennikarz Canal+.

Bramkarz Fiorentiny bardzo dobrze radzi sobie na włoskich boiskach. W ostatnim meczu ligowym przeciwko Cagliari Polak obronił kolejny rzut karny w tym sezonie Serie A. Włoska La Gazzetta dello Sport oceniła, że był najlepszym zawodnikiem na boisku i otrzymał wysoką notę 7,5.

Zobacz wideo Drągowski już przerósł Fiorentinę. "Fantastyczna historia bramkarza po recyklingu"

"Drągowski jest już bramkarzem z górnej półki"

Nie brakuje głosów, że polski bramkarz przerósł już swój zespół. Mecz z Cagliari był już jego piątym z czystym kontem w tym sezonie. Aż trudno uwierzyć, że to ten sam bramkarz, którego na początku przygody z Fiorentiną oddawano bez żalu na wypożyczenie. Teraz Drągowski znajduje się na czołówkach gazet czy w jedenastce kolejki.

Federico Marchetti (od lewej) oraz jego rozbite Ferrari 812 Superfast. Źródło: Instagram/ TwitterPiłkarz zostawił w myjni Ferrari za 300 tys. funtów. Porażający obraz zniszczeń

Nikogo nie powinno zaskoczyć, że wyrasta też na specjalistę od obrony rzutów karnych. - Fiorentina wydaje się być zespołem co najwyżej środka tabeli i wyżej raczej nie podskoczy. Natomiast Drągowski jest już bramkarzem z górnej półki, który na pewno zasłużył na grę w Lidze Mistrzów - mówi Tomasz Lipiński, dziennikarz Canal+ i dodaje: - Drągowski ma świetną prasę we Włoszech. To jest postać zdecydowanie wyróżniająca się od innych.

Arkadiusz MilikMarsylia zaakceptowała żądania Napoli, ale Milik chce do innego klubu. "To absurd"

Słynna La Gazzetta dello Sport również nie może się nachwalić reprezentanta Polski. - Obronił rzut karny Joao Pedro, dokonał cudu przy uderzeniu Marina i kilka razy zahipnotyzował Simeone. Niezrównany - możemy przeczytać przy ocenie zawodnika. Nic dziwnego, że Włosi tak bardzo doceniają Drągowskiego. Przy średnio grającej Fiorentinie, strata tylko czterech bramek w sześciu meczach jest bardzo dobrym osiągnięciem.

Glasgow Rangers - Lech Poznań. Filip Marchwiński kontra Ryan KentFilip Marchwiński na celowniku giganta. Może zmienić klub już zimą

Więcej o: