Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cassano o Paulo Dybali: Robi pod siebie, gdy jest pod presją

Były włoski napastnik nie przebiera w słowach, mówiąc o grze Paulo Dybali. Argentyński napastnik negocjuje w tej chwili nowy kontrakt z Juventusem. Na razie klub i zawodnik nie osiągnęli jeszcze porozumienia.

Obecny kontrakt Dybali obowiązuje do 2022 roku. Obie strony nie uzgodnił jeszcze warunków, co zapoczątkowało falę plotek na temat odejścia napastnika. 27-letni piłkarz zażądał podobno w nowym kontrakcie kwoty 10 milionów euro za sezon, co nie spodobało się Antonio Cassano.

Zobacz wideo "Zamieszanie przed TCS mogło mieć pozytywny wpływ na polskich skoczków"

Świetne wiadomości dla polskich skoczków! Znamy wyniki ich ostatnich testów na COVID-19Świetne wiadomości dla polskich skoczków! Znamy wyniki ich ostatnich testów na COVID-19

"Mistrz czy świetny piłkarz?"

Były napastnik Realu Madryt skomentował żądania Dybali na kanale Twitch Christiana Vieriego. - Żaden z jego trenerów w Juventusie nie uważał go za niezbędnego, więc zastanawiam się, czy jest mistrzem, czy tylko świetnym graczem. Dla mnie mistrzem nie jest, nie robi różnicy. Strzela ładne gole, takie, jakie widziałem w wykonaniu Antonio Di Natale czy Lorenzo Insigne. Ale jeśli chcesz zdobyć koszulkę numer 10 w Juventusie, musisz być na wyższym poziomie.

Polski producent butów pomógł polskiemu skoczkowi. Polski producent butów pomógł polskiemu skoczkowi. "Natychmiastowa reakcja"

- Mam wrażenie, że kiedy wywierana jest na nim presja, wtedy robi pod siebie. A potem prosi o 10 milionów euro za sezon? Och, proszę! - skomentował w swoim stylu Cassano.

Obecnie liderem włoskiej Serie A jest AC Milan, który już w środę zmierzy się z Juventusem. Obie drużyny dzieli aż 10 punktów. Ekipa z Turynu zajmuje dopiero piąte miejsce w tabeli, mając jednak rozegrany o jeden mecz mniej. W tym spotkaniu Dybala będzie miał szansę pokazać Cassano, że się myli. Wydaje się, że to właśnie na nim będzie ciążyć presja zdobywania bramek pod nieobecność kontuzjowanego Alvaro Moraty.

Prezes Napoli odrzucił oferty za Milika! Pozostała już tylko jedna opcjaPrezes Napoli odrzucił oferty za Milika! Pozostała już tylko jedna opcja

Więcej o: