19-letni Szymon Kunina nie żyje. Tragiczna śmierć piłkarza w Sylwestra

Jak poinformowała Unia Turza Śląska, nie żyje 19-letni Szymon Kunina. Młody piłkarz wypadł z okna budynku i mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się go uratować.

Klub Unia Turza Śląska poinformował o fatalnym wypadku z udziałem jej piłkarza, 19-letniego Szymona Kuniny. - Smutna wiadomość dotarła do nas z Jastrzębia Zdroju, gdzie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w tragicznych okolicznościach zginął zawodnik naszego klubu 19-letni Szymon Kunina. Szymek grał w Unii na zasadzie wypożyczenia z Akademii GKS-u Jastrzębie. Łączymy się w bólu z bliskimi Szymona. Spoczywaj w pokoju! - napisał klub na swojej stronie internetowej.

Zobacz wideo Odszedł z Legii i robi furorę. "Ma decydujący wpływ na grę Śląska". Najlepsi młodzieżowcy w ekstraklasie

Jak poinformował dziennik "Sport", Kunina brał udział w tragicznym wypadku. 19-latek wypadł z okna bloku w Jastrzębiu-Zdroju. Pomimo błyskawicznie podjętej akcji reanimacyjnej, jego życia nie udało się uratować. Trwa ustalanie przyczyn tego zdarzenia przez policję i prokuraturę.

Polska - Czechy 0:1 na Stadionie Energa w Gdańsku. Piotr Zieliński Piotr Zieliński mógł trafić do Barcelony. "Nie wszyscy chcą w to wierzyć"

Szymon Kunina był wychowankiem GKS 1962 Jastrzębie. Z akademii tego klubu został wypożyczony do grającej w IV lidze Unii Turza Śląska, z którą zajmował 4. miejsce w ligowej tabeli, ze stratą 10 punktów do liderującej Odry Wodzisław Śląski.

Więcej o: