Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentantowi Norwegii wybuchła petarda w ręku! "Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo"

Reprezentant Norwegii w piłce nożnej i jednocześnie zawodnik Galatsaray, Omar Elabdellaoui, odniósł obrażenia ręki oraz twarzy podczas sylwestrowej nocy. W dłoni sportowca wybuchła petarda - poinformowały tureckie media.

Do zdarzenia doszło w Stambule przed godz. 22. Elabdellaoui, świętując nadejście nowego roku, korzystał ze środków pirotechnicznych. Petarda wybuchła mu w rękach, powodując obrażenia ręki oraz twarzy, w szczególności oka.

Zobacz wideo "To, co robił Lewandowski, jest niepojęte. To nie może być przypadek" [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

- Zawodnik został przetransportowany do szpitala po wypadku, jakiego doznał we własnym domu. Czeka na dokładne badania oparzeń twarzy i uszkodzeń oka. Jest przytomny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - czytamy w oficjalnym komunikacie Galatasaray opublikowanym przez klub w mediach społecznościowych.

29-letni Elabdellaoui w ekipie ze Stambułu gra od lata 2020 roku. Jest reprezentantem Norwegii - w drużynie narodowej rozegrał 49 spotkań, a obecnie pełni w zespole funkcję drugiego kapitana.

Absurdalna kara dla Cavaniego. Został uznany za rasistę, choć jedyny rasizm widać w działaniach FAAbsurdalna kara dla Cavaniego. Został uznany za rasistę, choć jedyny rasizm widać w działaniach FA

Ostatnie miesiące były dla piłkarze pechowe. W listopadzie zaraził się koronawirusem, przez co inni zawodnicy norweskiej kadry musieli odbyć kwarantannę.

Więcej o: