Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ronaldo zdradził swój cel i jak długo będzie jeszcze grał w piłkę. "To moje marzenie"

Cristiano Ronaldo nie ukrywa, że chce jeszcze możliwe jak najdłużej grać profesjonalnie w piłkę. Jak sam przyznał, ma jeszcze jedno marzenie związane z reprezentacją Portugalii.

Cristiano Ronaldo zbliża się do swoich 36. urodzin, które będzie obchodził już w lutym. Portugalczyk sam jednak podkreśla, że nie zamierza jeszcze kończyć kariery. - Nadal czuję się dobrze i sądzę, że jestem w dobrym momencie swojego życia. Chcę grać jeszcze przez wiele, wiele lat, ale nigdy nie wiadomo, jak wszystko się potoczy - podkreślił gwiazdor Juventusu.

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny przyćmił Cristiano Ronaldo. Bohater z Polski [ELEVEN SPORTS]

- Gdy czujesz się zmotywowany, to nic nie ma znaczenia. Cristiano jest teraz bardzo dobry - podkreślił. - Gdy rozmawiam z młodymi chłopakami, zawsze daję im radę: Cieszcie się chwilą, bo nigdy nie wiecie, co będzie jutro. Coś może się wydarzyć w twoim życiu rodzinnym - dodał Ronaldo.

Dramat Philippe Coutinho. Dramat Philippe Coutinho. "Potwierdził się najgorszy scenariusz"

Cristiano Ronaldo zdradził swoje największe marzenie

Juventus nie rozpoczął najlepiej aktualnego sezonu Serie A. Mistrzowie Włoch znajdują się aktualnie na 6. miejscu, tracąc aż 10 punktów do AC Milan, będącego na prowadzeniu. - Moje oczy widzą naszą przyszłość bardzo, bardzo jasno, więc jestem z tego zadowolony - podkreślił Cristiano Ronaldo, cytowany przez agencję AP.

Portugalczyk ma nadzieję, że będzie w stanie sięgnąć po mistrzostwo świata wraz ze swoją reprezentacją. - Musimy twardo stąpać po ziemi. Wygraliśmy w 2016 roku [mistrzostwo Europy - przyp.red.], a teraz chcemy wygrać mistrzostwo świata. Wszystko jest możliwe, ale trzeba być realistą - zaznaczył Ronaldo.

Złe wieści dla Milika. Juventus chce ściągnąć innego napastnika NapoliZłe wieści dla Milika. Juventus chce ściągnąć innego napastnika Napoli

Cristiano Ronaldo na brak trofeów narzekać nie może. W każdym klubie, w którym występował - Sportingu, Manchesterze United, Realu Madryt i Juventusie - wywalczył minimum jeden tytuł. - Zdobywałem tytuły w każdym klubie, w którym grałem, ale mistrzostwo świata to moje marzenie - zakończył Portugalczyk.

Więcej o: