Leo Messi i Luis Suarez znowu w jednym klubie? Hiszpanie zdradzają plan piłkarzy

Luis Suarez i Leo Messi zamierzają w przyszłości wspólnie występować w amerykańskim klubie Inter Miami - informuje Catalunya Radio.

Kilka dni temu Leo Messi udzielił wywiadu Jordiemu Evole z La Sexta, w którym zadeklarował chęć przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. - Na razie nie będę z nikim negocjował. Latem zobaczymy, co się wydarzy. Ale zrobię to, co będzie najlepsze dla mnie i dla Barcelony, która jest klubem mojego życia. Zawsze marzyłem o życiu i grze w Stanach Zjednoczonych. To byłoby cudowne doświadczenie. Ale na decyzje jeszcze przyjdzie czas. Jeżeli miałbym zmieniać klub, to chciałbym zrobić to w najlepszy możliwy sposób - stwierdził Argentyńczyk. Catalunya Radio informuje, że Messi, wraz ze swoim przyjacielem Luisem Suarezem, planują w przyszłości występować wspólnie w klubie Davida Beckhama. W przyszłości, czyli do przeprowadzki do Miami miałoby dojść najwcześniej latem 2022 roku.

Milik zastąpi Costę?"Marca" zapowiada transfer Milika. Polak na okładce. "Bardzo dobre relacje"

Zobacz wideo Tak strzela najlepszy piłkarz świata! Gol Lewandowskiego w meczu na szczycie [ELEVEN SPORTS]

To właśnie wtedy kończy się kontrakt Urugwajczyka z Atletico Madryt (umowa Messiego wygasa już za pół roku). Suarez i Messi tworzyli nie tylko wspaniały duet w Barcelonie. Przyjaźnili się także poza boiskiem. 33-letnia gwiazda Barcy była zła na zarząd, który latem oddał Suareza bez żalu. - Wypłacili mu kasę za ostatnie lata kontraktu i oddali za darmo do bezpośredniego rywala w walce o trofea. To szalone! - żalił się Messi.

MEdeirosTransferowy niewypał Legii teraz strzela tak. Ależ bomba! [WIDEO]

Inter Miami, czyli klub Davida Beckhama

Anglik, który piłkarską karierę kończył w Stanach Zjednoczonych, założył klub Inter Miami, który od tego sezonu występuje w Major League Soccer. Beckham ma wielkie ambicje, aby Inter stał się uznanym klubem w USA, ale także miejscem, które będzie kusiło wielkie gwiazdy futbolu. O zainteresowaniu Suareza było już słychać w sierpniu. Ostatecznie klub ściągnął latem: Blaise'a Matuidiego oraz Gonzalo Higuaina, dwóch byłych graczy Juventusu. 

Więcej o: