Robert Lewandowski jest już w Dubaju. Nagrał specjalną wiadomość dla kibiców

Robert Lewandowski może odebrać kolejną nagrodę. Na kilka godzin przed galą w Dubaju nagrał dla kibiców specjalną wiadomość na Instagramie.

Robert Lewandowski po świętach Bożego Narodzenia wyleciał do Dubaju. Polak weźmie udział w gali Globe Soccer Awards, na której może otrzymać kolejne indywidualne wyróżnienie.

Zobacz wideo Tak strzela najlepszy piłkarz świata! Gol Lewandowskiego w meczu na szczycie

Lewandowski w Dubaju

W niedzielę rano Lewandowski nagrał wideo na Instagramie. - Witajcie z Dubaju. Gala Globe Soccer Awards rozpocznie się za kilka godzin. Oglądajcie na Tik Toku - powiedział kapitan reprezentacji Polski.

Kilka godzin wcześniej wrzucił do internetu zdjęcie, na którym widać, z kim udał się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Towarzyszą mu żona Anna oraz współpracownicy: Kamil Gorzelnik, Tomasz Zawiślak i Marcin Kulczyk.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Robert Lewandowski Instagram

Lewandowski w tym roku seryjnie zdobywa indywidualne wyróżnienia. Polak otrzymał najważniejsze nagrody na świecie, FIFA The Best i dla piłkarza roku UEFA, a my wyróżniliśmy go tegorocznej edycji naszego plebiscytu „Ikona Futbolu”. Ale laury dla 32-latka wcale nie muszą się kończyć. Bo niewykluczone, że w jego ręce trafi też trofeum za wygranie plebiscytu Globe Soccer Awards, którego wyniki zostaną ogłoszone na gali w Dubaju.

Ramos, Milik, Messi, Alaba. Za trzy dni zaczynają akcję pod tytułem: kto da więcejRamos, Milik, Messi, Alaba. Za trzy dni zaczynają akcję pod tytułem: kto da więcej

O przyznaniu wyróżnienia decydują głosowania ekspertów (60 proc.) i kibiców (40 proc.). To drugie już się zakończyło. Wygrał je Cristiano Ronaldo (42 proc. głosów), drugi był Lewandowski (38 proc.), a trzeci Leo Messi (20 proc.). 

Latem wydali 250 mln funtów. Teraz też nie będą oszczędzać! Haaland celem nr 1!Latem wydali 250 mln funtów. Teraz też nie będą oszczędzać! Haaland celem nr 1!

Transmisja z gali od 15:30 na Eleven Sports 1.

Więcej o: