Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zaskakujące odkrycie podczas zbiórki charytatywnej. Wyciekły intymne zdjęcia Gabriela Jesusa i Diego Costy

"The Sun" ujawniło, że znaleziono zdjęcia Gabriela Jesusa i Diego Costy z tą samą kobietą w łóżku. Miały być włożone w biblię i zaniesione przez anonimową kobietę w torbach z rzeczami przekazanymi dla organizacji charytatywnej.

- Kobieta o hiszpańskim lub latynoskim wyglądzie zostawiła torby w sklepie organizacji charytatywnej w Marylebone w Londynie. Mówiła, że ktoś z przyjaciół wyjechał z Wielkiej Brytanii i chciał się pozbyć trochę niepotrzebnych rzeczy - dowiedział się "The Sun".

Zobacz wideo Jeden dotyk piłki Zielińskiego zmienił wszystko. "Idealnie" [ELEVEN SPORTS]

Zdjęcia Costy i Jesusa z tą samą kobietą znalezione w bibili

Później sprawdzono pozostawione rzeczy i odkryto, że w jednej z toreb znalazła się biblia, a w niej zdjęcia piłkarzy Diego Costy i Gabriela Jesusa z tą samą kobietą. - Kobieta, która zostawiła torby, nigdy się tu już nie pojawiła, więc nikt nie wiedział, co zrobić ze zdjęciami - stwierdziło źródło informacji dla dziennikarzy. 

 

Zmarł Maxim Tsigalko, kultowy piłkarz z CM 01/02Gwiazda Championship Managera nie żyje. Miał 37 lat. Zmarł w Boże Narodzenie

Nie stwierdzono, kiedy dokładnie mogły zostać zrobione oba zdjęcia, ale podejrzewa się, że powstały przy dwóch różnych okazjach. Tożsamość kobiety także nie została jeszcze potwierdzona.

Jose Luis ChilavertLegenda paragwajskiego futbolu nie daje o sobie zapomnieć. Chce zostać prezydentem

Costa był w Londynie od 2014 do 2017 roku, gdy grał dla Chelsea. Dziś jest piłkarzem Atletico Madryt. Gabriel Jesus pojawił się w Anglii w 2017, do teraz jest piłkarzem Manchesteru City. Możliwe, że zdjęcia pochodzą zatem sprzed około trzech lat, ale na ten moment nikt nie jest w stanie tego potwierdzić. 

10 miesięcy przerwy nie załamało Krystiana Bielika. Jest najlepszy w zespole. 10 miesięcy przerwy nie załamało Krystiana Bielika. Jest najlepszy w zespole. "Kluczowa postać"