Tak Lewandowski przewiózł nagrodę "FIFA The Best" do domu. Potraktował ją jak dziecko [WIDEO]

- Bezpieczeństwo najważniejsze - tak Robert Lewandowski skomentował filmik, na którym widać, jak wraca z gali FIFA The Best. Wideo stało się hitem internetu.

Robert Lewandowski pokonał Leo Messiego i Cristiano Ronaldo i wygrał plebiscyt FIFA The Best. Ba, zrobił to z dużą przewagą. Zdobył 52 punkty, czyli maksymalną możliwą liczbę. Zgodnie z zasadami, zwycięzca każdej z czterech kategorii (głosowanie selekcjonerów, kapitanów reprezentacji, dziennikarzy i kibiców) otrzymywał po 13 punktów. Polak wszędzie był numerem jeden! Jego gablota z trofeami powiększyła się o kolejną sztukę i jest numerem 49., licząc osiągnięcia klubowe i indywidualne.

Zobacz wideo Reakcja Anny Lewandowskiej na zwycięstwo "Lewego"

Jest wyrok ws. Diego Maradony. Ciało zostanie poddane ekshumacji. Jest wyrok ws. Diego Maradony. Ciało zostanie poddane ekshumacji. "Jestem do tego zmuszony"

Tuż po ceremonii rozdania nagród Lewandowski wrócił z pucharem do domu. Trofeum były przewożone w nietypowy sposób, o czym dowiedzieliśmy się z Twittera Bayernu Monachium.

Gdy już 32-latek trafił do domu, to w końcu mógł się odprężyć na kanapie. Nawet wtedy nie opuścił swojej wymarzonej nagrody.

Historyczne osiągnięcie Lewego

Trofeum Lewandowskiego to najważniejsze indywidualne wyróżnienie dla polskiego piłkarza w historii. W 1974 roku trzecie miejsce w plebiscycie "Złotej Piłki" zajął Kazimierz Deyna, a 8 lat później sukces ten powtórzył Zbigniew Boniek.

Lewandowski/KucharskiNowe taśmy Lewandowski-Kucharski! Padają mocne słowa. "Poje***o cię, Robert? O czym ty mówisz?"

Więcej o: