Cezary Kucharski zareagował na zwycięstwo Lewandowskiego. "Wynegocjowałem Robertowi specjalną premię"

Przewidziałem, że tak będzie już w 2016 roku i wynegocjowałem wtedy Robertowi specjalną premię od klubu - tak nagrodę Lewandowskiego skomentował Cezary Kucharski, którego cytuje portal "WP Sportowe Fakty".

Robert Lewandowski został wybrany piłkarzem roku FIFA. Polak wygrał plebiscyt FIFA The Best i zrobił to z dużą przewagą. Napastnik Bayernu zdobył 52 punkty, maksymalną możliwą liczbę [pełne wyniki znajdziesz TU]. Zgodnie z zasadami, zwycięzca każdej z czterech kategorii (głosowanie selekcjonerów, kapitanów reprezentacji, dziennikarzy i kibiców) otrzymywał po 13 punktów. Wszędzie był numerem jeden! - Bycie dumnym Polakiem za granicą jest czymś wspaniałym. Życzę każdemu Polakowi, by był dumny z tego, skąd pochodzi i co robi - powiedział Lewandowski. Jego sukces skomentował także Cezary Kucharski.

Zobacz wideo "Odłóżmy na bok liczby i gabloty. To jest najlepszy piłkarz na świecie" [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

Wiadomo, na kogo głosował Robert Lewandowski. Kibice mogą być zaskoczeni. Wiadomo, na kogo głosował Robert Lewandowski. Kibice mogą być zaskoczeni. "Nieoceniony"

- Cieszę się, że Robert zdobył tę nagrodę. Gratuluję mu tego sukcesu. Przewidziałem, że tak będzie już w 2016 roku, podczas projektowania nowego kontraktu Roberta z Bayernem. Wynegocjowałem wtedy Robertowi specjalną premię od klubu za zdobycie tego typu nagrody. Chodziło o kwotę zbliżoną do 1 miliona euro. Nie wiem jednak, czy ten zapis utrzymał się później - powiedział portalowi "WP Sportowe Fakty" Kucharski, były agent Lewandowskiego. Warto dodać, że obaj panowie są skonfliktowani. I to poważnie.

Juergen Klopp skomentował kontrowersyjne zwycięstwo w FIFA The Best. Juergen Klopp skomentował kontrowersyjne zwycięstwo w FIFA The Best. "Jestem w szoku"

Pierwsze rozstrzygnięcie w sprawie Kucharski - Lewandowski. Sąd zmienia decyzje prokuratury

Sąd uwzględnił część zażaleń Cezarego Kucharskiego: uchylił dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju, zmniejszył poręczenie majątkowe z ponad 4 mln złotych do pół miliona złotych. Ale nie oceniał, czy doszło do gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego. - Salomonowe rozwiązanie - mówi adwokat Kucharskiego Oskar Sitek. - Merytorycznego rozstrzygnięcia nie ma, ale sąd uznał duże prawdopodobieństwo, że groźby były - odpowiada pełnomocnik Roberta Lewandowskiego Tomasz Siemiątkowski. Kulisy konfliktu przedstawił na łamach Sport.pl Paweł Wilkowicz.

Messi podpadł polskim kibicom swoim głosowaniem, ale to, co zrobił Van Dijk może wywołać szokMessi podpadł polskim kibicom swoim głosowaniem, ale to, co zrobił Van Dijk może wywołać szok

Więcej o: