Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ronaldo sfrustrowany podczas gali FIFA The Best. Nie wierzył w triumf Lewandowskiego?

Robert Lewandowski zdobył nagrodę FIFA The Best. Polak był faworytem do jej otrzymania, ale w jego triumf uwierzyć nie mógł Cristiano Ronaldo. Zachodni dziennikarze sugerują, że Portugalczyk był sfrustrowany.

Robert Lewandowski zdobył nagrodę FIFA The Best. Od dawna wiadomo było, że Polak jest faworytem do wygrania plebiscytu organizowanego przez światową federację. Nasz as nie tylko wygrał z Bayernem wszystkie trofea, ale też był królem strzelców Bundesligi, Pucharu Niemiec oraz Ligi Mistrzów. Jego triumf nie był zaskoczeniem dla żadnego z ekspertów, ale nieszczególnie zainteresowany udziałem w gali był Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo "To, co robił Lewandowski, jest niepojęte. To nie może być przypadek" [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

FIFA The Best: Cristiano sfrustrowany triumfem Lewandowskiego?

Lewandowski otrzymał trofeum podczas gali FIFA The Best, która była organizowana zdalnie, jak większość wydarzeń podczas pandemii. Podczas łączenia Polak, Leo Messi i Cristiano czekali na ogłoszenie zwycięzcy. I choć Robert i Argentyńczyk spokojnie czekali na podanie rezultatów, to Portugalczyk wydawał się być wyraźnie sfrustrowany, choć, co ciekawe, w głosowaniu na pierwszym miejscu umieścił właśnie "Lewego".

FIFA The Best: Niezaprzeczalny triumf Roberta Lewandowskiego

Światowe media obiegły zdjęcia, na których dziennikarze podśmiewają się z Cristiano Ronaldo i sugerują, że nie mógł pogodzić się z triumfem naszego asa. Triumf Roberta był jednak niezaprzeczalny. Polak otrzymał maksymalną możliwą liczbę głosów od kibiców, dziennikarzy, kapitanów reprezentacji oraz selekcjonerów z całego świata.