Gwiazda disco-polo wiceprezesem polskiego klubu. Już sprowadza legendy

Gwiazda disco-polo oraz dwie legendy Górnika Łęczna - takie osobowości można spotkać w drużynie Błękitu Cyców, klubie z A-klasy.

Coraz większą popularność zdobywa "Piłka dla wszystkich". Projekt nadzorowany przez PZPN przybliża internautom futbol amatorski. W najnowszym odcinku kibice dowiedzą się o klubie Błękit Cyców, który na co dzień występuje w lubelskich rozgrywkach A-klasy. Nie brakuje tam gwiazd.

Zobacz wideo "Odłóżmy na bok liczby i gabloty. To jest najlepszy piłkarz na świecie" [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

20 mln euro za sezon. To może oznaczać koniec Paulo Dybali w Juventusie20 mln euro za sezon. To może oznaczać koniec Paulo Dybali w Juventusie

Wiceprezesem klubu, oraz aktywnym zawodnikiem, jest Karol Zawrotniak, czyli lider znanego zespołu disco-polo o nazwie "Defis".

 

- Piłka i muzyka są moją miłością. Scena jest czymś dla mnie nieplanowanym. Futbol to moje hobby, na boisku mogę odreagować. Jest to chyba jedyne miejsce na ziemi, w którym moja głowa może odpocząć.

W kadrze Błękit Cyców można także spotkać dwie legendy Górnika Łęczna. Są to: Sergiusz Prusak i Veljko Nikitović. - Wiceprezes klubu, Karol Zawrotniak, napisał do mnie na Messengerze czy nie chciałbym przyjść do klubu i pomóc. To było akurat podczas mojej pracy w Górniku Łęczna, klub awansował wtedy do 1. ligi. Odpisałem mu więc, że tam jest moja praca i najpierw muszę zająć się sprawami bieżącymi. Pojechałem jednak na jeden mecz, zobaczyłem, że w Cycowie jest fajna, piłkarska drużyna i ostatecznie postanowiłem do niej dołączyć - mówi o początkach Nikitović.

Bryan Cristante ukarany za bluźnierstwoPiłkarz Serie A nie wytrzymał w czasie meczu. Czeka go kara za bluźnierstwo

Drużyna trenera Jacka Kubickiego jest liderem A-klasy. Po 15 meczach ma na swoim koncie aż 42 punkty, czyli o dziewięć więcej niż Perła Mełgiew, wicelider.

Więcej o: