Piorunujący powrót legendarnego zespołu na szczyt F1. Trwało to wiele lat

Na ostatni w tym sezonie odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. Za nami niezwykle interesujący, nieprzewidywalny nietypowy i bardzo emocjonujący sezon F1 rozegrany w pandemii. Rewelacją sezonu można nazwać McLarena, który mimo problemów finansowych rzutem na taśmę powrócił na podium konstruktorów w F1. Ostatni weekend to także wzruszające pożegnanie Sebastiana Vettela z Ferrari. Podsumowujemy również, kogo można nazwać wielkim wygranym tego sezonu, a kto jest przegranym.
Zobacz wideo

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak.

W programie znajdziemy podsumowanie ostatniego weekendu Formuły 1. Autorski materiał Uwaga Spojler, który mówi o tajnikach Formuły 1 i rzeczach, które wydarzyły się w trakcie weekendu wyścigowego. A także felieton "Lewis Rozrabiaka", który pokazuje, że F1 to nie tylko wyścigi, a życie kierowców w czasie weekendu na torze bywa bardzo barwne. Nasi dziennikarze stale przyglądają się także Robertowi Kubicy i temu, jak Polak radzi sobie w serii DTM.

Robert KubicaRobert Kubica 7. w testach F1 w Abu Zabi. Po raz ostatni w tym roku jeździ bolidem Alfa Romeo

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Więcej o: