Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Włoski dziennikarz ujawnił, dlaczego Krzysztof Piątek nie przetrwał w Milanie

- Piątek ma jakość, ale nie jest Lewandowskim - w rozmowie z TVP Sport powiedział jeden z najbardziej znanych włoskich dziennikarzy sportowych, Tancredi Palmeri. Wytłumaczył on, czego zabrakło polskiemu napastnikowi do przetrwania kryzysu w Milanie.

Trzy bramki i dwie asysty w 11 meczach - to dorobek Krzysztofa Piątka w tym sezonie. Polski napastnik nie odzyskał formy strzeleckiej po transferze z AC Milanu do Herthy Berlin. Ostatnio strzelił jednak dwa gole, w przedostatniej kolejce Bundesligi wpisując się na listę strzelców w meczu z Unionem Berlin (3:1). Teraz jeden z najbardziej znanych włoskich dziennikarzy sportowych, Tancredi Palmeri, zdradził, dlaczego Piątek nie przetrwał kryzysu w Milanie.

Zobacz wideo Niesamowita przemiana Krzysztofa Piątka. "Absolutny popis. Nie znaliśmy go z tej strony" [SEKCJA PIŁKARSKA #53]

Rywale wykorzystali potknięcie Bayernu. Zmiana lidera w BundeslidzeRywale wykorzystali potknięcie Bayernu. Zmiana lidera w Bundeslidze

Włoski dziennikarz o Piątku: "Ma jakość, ale nie jest Lewandowskim"

- Piątek ma jakość, ale nie jest Lewandowskim - przyznał wspomniany Palmeri w rozmowie z TVP Sport. - Może gdyby miał więcej charyzmy, przetrwałby tę sytuację. Tak, Piątek może nie podołał, może zespół czekał, że załatwi sprawę sam. Ale nie mógł wygrać w pojedynkę - dodał.

27. mecz z rzędu bez wygranej w Bundeslidze! A prowadzili do 93. minuty, a rywali było dziesięciu!27. mecz z rzędu bez wygranej w Bundeslidze! A prowadzili do 93. minuty, a rywali było dziesięciu!

Piątek w Milanie rozegrał 41 meczów, w których strzelił 16 goli i zaliczył dwie asysty. Szczególnie początek przygody z mediolańskim zespołem miał udany. W pierwszych 11 meczach ligowych w ich barwach strzelił osiem goli.