De Telegraaf: Quincy Promes, piłkarz Ajaksu Amsterdam, aresztowany!

Quincy Promes, napastnik Ajaksu Amsterdam został aresztowany w niedzielny poranek - poinformował De Telegraaf. Holender miał pod koniec lipca zaatakować nożem członka rodziny podczas przyjęcia.

Jak poinformował De Telegraaf, Promes miał podczas jednego z przyjęć rodzinnych wdać się w kłótnię z członkiem rodziny. W pewnym momencie Holender miał dźgnąć ofiarę nożem, powodując u niej poważne obrażenia kolana. Z tego powodu w niedzielny poranek został aresztowany przez holenderską policję i będzie przebywał w areszcie maksymalnie przez trzy dni, jeśli jego areszt nie zostanie przedłużony.

Zobacz wideo Piłkarska poezja! RB Lipsk pokazało, jak się gra w piłkę [ELEVEN SPORTS]

Quincy Promes został aresztowany przez holenderską policję

- Usłyszeliśmy o tym incydencie dopiero miesiąc temu. Następnie rozpoczęliśmy dochodzenie, które doprowadziło w niedzielę rano do aresztowania - przyznał rzecznik policji, który potwierdził, że aresztowano 28-letniego mężczyznę z Amsterdamu, nie podając jednak żadnych dokładnych informacji na temat podejrzanego.

Promes, jeśli podejrzenia policji się potwierdzą, będzie odpowiadał za napaść powodującą poważne obrażenia ciała ofiary. Za ten czyn grożą mu nawet cztery lata więzienia. Holender w sobotę wystąpił w meczu Ajaksu Amsterdam z PEC Zwolle, wygranym przez jego zespół 4:0.

Więcej o: