Narodziny nowej gwiazdy F1. Świat zachwyca się Georgem Russellem

Na przedostatni w tym sezonie magazyn F1 Sport zaprasza Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak. Po GP Sakhiru spodziewaliśmy się wielkich emocji, ale chyba nie aż takich. Kibice F1 jednak dostali wspaniały prezent, ale los nie oszczędził George'a Russella, który z różnych względów przegrał właściwie wygrany wyścig. W zespole Mercedesa wydarzyła się rzadko widziana tragikomedia, choć i tak Brytyjczyk wygrał swoją jazdą wiele. Dziś mówi się, że powinien na stałe trafić do Mercedesa, a o swoją pozycję może zacząć się obawiać Valtteri Bottas. Wielkie show stworzył też Sergio Perez, który może pożegnać się z F1, a Haas zapowiedział debiut Micka Schumachera.
Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD 

F1 Sport to format wideo w ramach serwisu Sport.pl, który poświęcony jest najciekawszym wydarzeniom weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1, ze szczególnym uwzględnieniem występów Roberta Kubicy. Program prowadzą dziennikarze Sport.pl - Michał Gąsiorowski oraz Piotr Majchrzak.

W programie znajdziemy podsumowanie ostatniego weekendu Formuły 1. Autorski materiał Uwaga Spojler, który mówi o tajnikach Formuły 1 i rzeczach, które wydarzyły się w trakcie weekendu wyścigowego. A także felieton "Lewis Rozrabiaka", który pokazuje, że F1 to nie tylko wyścigi, a życie kierowców w czasie weekendu na torze bywa bardzo barwne. Nasi dziennikarze stale przyglądają się także Robertowi Kubicy i temu, jak Polak radzi sobie w serii DTM.

Odcinki publikowane będą we wtorki o godzinie 13:00. Premiery F1 Sport można znaleźć na stronach Sport.pl i Gazeta.pl, a także w kanale Sport.pl w serwisie YouTube.

Więcej o: