Nie żyje Tomasz Dudek, były piłkarz Polonii Warszawa. Miał 35 lat

Były piłkarz m.in. Polonii oraz KS Piaseczno zmarł po długiej walce z koronawirusem.

"Tomasz Dudek, trener żeńskiego zespołu GOSiRKi Piaseczno, pracownik Biblioteki Publicznej w Piasecznie, przegrał walkę z chorobą" - poinformował portal przegladpiaseczynski.pl.

Zobacz wideo "Jak zobaczyłem twarz Kloppa, zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #74]

Trener reprezentacji Polski Jerzy BrzęczekGdzie i o której obejrzeć ceremonię losowania el. MŚ 2022? Transmisja TV, stream online

Zmarł Tomasz Dudek. Przyczyną zgonu był koronawirus

"Dudek zmarł w nocy, po długiej walce z koronawirusem" - napisał na Twitterze dziennikarz sportowy i działacz piłkarski z Piaseczna, Robert Iwanek. Były piłkarz miał 35 lat. Osierocił dwóch synów.

Dudek to wychowanek KS Piaseczno. W trakcie kariery występował też w Polonii, Górniku Łęczna, Świcie Nowy Dwór, Sparcie Jazgarzew oraz Laurze Chylice. W ostatnim czasie pracował jako trener żeńskiej drużyny GOSiRKi. Łączył tę funkcję z pracą w bibliotece w Piasecznie.

Zachowanie Wamangituki przy golu na 2:0 z WerderemDostał żółtą kartkę po strzeleniu gola w Bundeslidze. Czy słusznie? Sędzia tłumaczy przepisy

"Miał zaledwie 35 lat. Najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół "Dudiego" - dodał Iwanek.

- W imieniu Zarządu MKS-u, trenerów, zawodników i sympatyków klubu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom „Dudiego”. O miejscu i terminie pogrzebu poinformujemy w najbliższych dniach - napisano w komunikacie, który ukazał się na portalu mks-piaseczno.pl.

Więcej o: