Polski klub z okręgówki chce byłego piłkarza Realu Madryt! "Jesteśmy w trakcie rozmów"

LKS Victoria Cisek szykuje transferowy hit. Klub z klasy okręgowej planuje sprowadzić Roystona Drenthe, byłego piłkarza Realu Madryt, który kilka dni temu został bankrutem. - Wkrótce poinformujemy o dalszych rezultatach, które mamy nadzieję będą pozytywne - poinformował polski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Jesteśmy w trakcie rozmów z 33-letnim Holendrem Roystonem Drenthe odnośnie jego ewentualnego transferu do Victorii Cisek. Były piłkarz między innymi Realu Madryt przebywa obecnie w Holandii. Wkrótce poinformujemy o dalszych rezultatach, które mamy nadzieję będą pozytywne - możemy przeczytać we wpisie umieszczonym na oficjalnym koncie zespołu z okręgówki na Twitterze.

Zobacz wideo "Jak zobaczyłem twarz Kloppa, zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #74]

Hiszpańska prasa grzmi po kolejnej wtopie Barcelony! Hiszpańska prasa grzmi po kolejnej wtopie Barcelony! "Popełniła samobójstwo"

LKS Victoria Cisek sprowadzi Roystona Drenthe?  "Wzajemna pomoc"

Dziennikarz Eleven Sports Marcin Gazda ostrzegł zespół LKS Victoria Cisek na Twitterze przed zatrudnianiem Drenthe. - Uważajcie na niego, bo ostatnio gdzieś mi mignęło, że ogłosił bankructwo - napisał. - Tak, stąd pojawił się pomysł na ściągnięcie i wzajemną pomoc. On nam wizerunkowo, my mu w życiu - odpowiedział klub z okręgówki.

Royston Drenthe obecnie występuje w zespole Kozzaken Boys (holenderska liga okręgowa). Kilka dni temu do mediów przedostała się informacja, że holenderski pomocnik zbankrutował. Były piłkarz m.in. Feyenoordu, Realu Madryt i Evertonu miał w trakcie kariery przehulać 3,5 miliona euro.

Decyzja o tym, ze został bankrutem została ogłoszona przez sądem w Bredzie. 33-latek został objęty nadzorem finansowym. - Od zawsze byłem pod lupą. Nie znam szczegółów sprawy, ale jeśli jest tak, jak myślę, nie jest to aż tak poważna kwestia. Na pewno zostanie wyjaśniona - skomentował Drenthe, który nie był na ogłoszeniu wyroku.

Holendrzy nie potrafili zrozumieć, jak to się stało, że Drenthe stracił cały majątek. Piłkarz za swoje kłopoty finansowe winą obarcza agenta i radził młodszym kolegom, by uważali na relacje z reprezentantami. – Wiedziałem, że w Realu zarobię 1,8 miliona euro w pierwszym sezonie, ale nic więcej. To było strasznie słabe, bo później agent kontrolował wszystko - wyjaśnił Holender.

Kolejna klęska Barcelony. Przegrała z rewelacyjnym beniaminkiemKolejna klęska Barcelony. Przegrała z rewelacyjnym beniaminkiem

Drenthe podczas swojej kariery nie stronił od imprez i alkoholu. Często obnosił się ze swym bogactwem (luksusowe zegarki), które w szybkim tempie wyparowało, o czym napisał w w biografii. W ostatnim czasie oprócz gry w piłkę w amatorskim klubie Kozzaken Boys, był znany z kariery rapera (występuje pod pseudonimem Roy2faces) czy telewizyjnej, bo wystąpił w serialu „Mocro Mafia” o trzech przyjaciołach wchodzących do amerykańskiego półświatka.

LKS Victoria Cisek gra w opolskiej klasie okręgowej w grupie 2. Po 19 meczach sezonu 2020/21 zajmuje 19., przedostatnie miejsce w tabeli z 13 punktami (tylko 4 zwycięstwa, 1 remis i aż 14 porażek) i bilansem bramkowym 28-56.

Więcej o: