Diego Maradona okradziony w dniu śmierci! Złodzieje weszli, gdy ten leżał na łóżku

Diego Maradona został okradziony w dniu śmierci. Złodzieje okradli go, gdy ten leżał na łóżku - poinformowali argentyńscy dziennikarze w programie "Los Angeles de la Manana".

Od śmierci Diego Maradona minął tydzień. Media na całym świecie nie przestają jednak pisać o jednym z najlepszych piłkarzy świata. Teraz dziennikarze prowadzący program "Los Angeles de la Manana" poinformowali, że zmarły piłkarz został okradziony w dniu śmierci.

Zobacz wideo Jan Tomaszewski wspomina Diego Maradonę: "Geniusz i fenomen. Myślał, że poza boiskiem też jest boski"

Jest raport po śmierci Diego Maradony. Można było jej uniknąć? Są zapisy rozmów rodzinyJest raport po śmierci Diego Maradony. Można było jej uniknąć? Są zapisy rozmów rodziny

Diego Maradona został okradziony w dniu śmierci. Złodzieje ograbili jego dom

Zdaniem wspomnianych dziennikarzy w dniu śmierci Maradony włamano się do jego domu. Złodzieje dostali się do sejfu byłego piłkarza, kradnąc schowane w nim oszczędności. W sejfie prawdopodobnie znajdowało się kilka tysięcy dolarów. - Wiem z dobrego źródła, że w dniu, w którym Maradona umierał, podczas gdy leżał na łóżku, złodzieje weszli do jego domu, otworzyli sejf i zabrali wszystko. A Maradona wciąż tam był - zdradziła Mariana Brey, jedna z prowadzących "Los Angeles de la Manana".

Pozostali goście programu dodali też, że Maradona od jakiegoś czasu był okradany przez ludzi ze swojego otoczenia i właśnie przez to niemal nie miał pieniędzy.

Wzruszająca wiadomość Diego Maradony do syna. Nagrał ją kilka miesięcy przed śmierciąWzruszająca wiadomość Diego Maradony do syna. Nagrał ją kilka miesięcy przed śmiercią

Diego Maradona zmarł w środę we własnym domu pod Buenos Aires. Przyczyną śmierci legendarnego piłkarza była niewydolność serca, która doprowadziła do ostrego obrzęku płuc. Maradona miał 60 lat.

Więcej o: