Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Hajto chce wrócić do pracy jako trener! Ujawnił, gdzie chce trafić. "Długofalowy plan"

Tomasz Hajto w rozmowie z Interią wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu na ławkę trenerską. Zdradził, gdzie chciałbym najchętniej pracować.

- Były rozmowy z jednym czy drugim prezesem, były pewne propozycje, zapytania, ale do konkretnych rozmów nie doszło. Bardziej jednak myślę o kierunku zagranicznym. Na polskim rynku ciężko jest pracować. Na zachodzie byłoby większe wyzwanie i przede wszystkim jakiś perspektywiczny, długofalowy plan - powiedział Tomasz Hajto w rozmowie z Interią.

Zobacz wideo Tomasz Hajto w "Wilkowicz Sam na Sam": O wszystko musiałem walczyć. My byliśmy najbardziej skorumpowaną piłką w Europie"

Tomasz Hajto znów trenerem?

Były reprezentant Polski jest dziś komentatorem i ekspertem Polsatu Sport. Wcześniej pracował jako trener. Zaczynał w Białymstoku, gdzie w latach 2012-2013 prowadził Jagiellonię. Potem trenował także GKS Tychy.

UEFA szykuje rewolucję w systemie Ligi Mistrzów! Rozmowy już w tym tygodniuUEFA szykuje rewolucję w systemie Ligi Mistrzów! Rozmowy już w tym tygodniu

Hajto przyznał, że najchętniej pracowałby w Niemczech. - Znam tamtejszy język, ludzie do dziś mnie tam pamiętają i szanują. Propozycję z zagranicy na pewno rozważę - dodał. Były obrońca grał m.in. dla Schalke, Duisburga i Norymbergi. Karierę piłkarską zakończył w 2010 roku w barwach ŁKS-u Łódź

Trener Adam Nawałka podczas meczu KKS Lech Poznań - Górnik ZabrzeAdam Nawałka nie wraca do pracy w futbolu. Jeden kluczowy powód

Tomasz Hajto do dzisiaj otrzymuje wulgarne wiadomości ze względu na spowodowanie śmiertelnego wypadku przed 13 laty. - Podczas protestów kobiet ktoś w Radomiu miał transparent: "Wy nie jesteście Hajto, poniesiecie konsekwencje". Myślę, że mocno zaburzona została granica między krytyką, oceną a zwykłym hejtem i podżeganiem do agresji i nienawiści - mówi były reprezentant Polski.