Wzruszająca wiadomość Diego Maradony do syna. Nagrał ją kilka miesięcy przed śmiercią

"Opiekuj się też aniołem, który nie ma sobie równych. Słuchaj mam wiele dzieci, ale to on usunie moje ostatnie siwe włosy z głowy. Uściski" - miał powiedzieć Diego Maradona kilka miesięcy przed śmiercią. W wiadomości przesłanej mężczyźnie, z którym obecnie jest jego była partnerka, zmarły przed kilkoma dniami piłkarz polecił opiekę nad swoim najmłodszym synem.

Kilka dni minęło już od śmierci Diego Maradony. Media na całym świecie nie przestają jednak pisać o jednym z najlepszych piłkarzy świata. Magazyn "Ciudad Magazine" opublikował wiadomość, jaką kilka miesięcy temu Argentyńczyk przesłał do swojego najmłodszego syna.

Zobacz wideo "Jak zobaczyłem twarz Kloppa, zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #74]

Dramatyczne wyznanie Diego Maradony tuż przed śmiercią. Dramatyczne wyznanie Diego Maradony tuż przed śmiercią. "Karał samego siebie"

Media ujawniły treść wiadomości, jaką Diego Maradona kilka miesięcy przed śmiercią przesłał do najmłodszego syna

"Opiekuj się też aniołem, który nie ma sobie równych. Słuchaj mam wiele dzieci, ale to on usunie moje ostatnie siwe włosy z głowy. Uściski" - miał powiedzieć Maradona w rozmowie z Mario Baudrym. Baudry jest obecnie w związku z byłą partnerką Maradony, Veronicą Ojedą, z którą zmarły przed kilkoma dniami piłkarz miał najmłodszego syna. Maradona rzucił Ojedę w 2013 roku, gdy zaszła ona w ciążę. W ostatnim czasie Diego wznowił jednak kontakt zarówno z nią, jak i swoim dzieckiem.

Maradona w rozmowie z Baudrym wspomniał także właśnie o Ojedzie. "Wiem, że uznasz to za nieprawdopodobne, ale Veronica dobrze wygląda. Wiem od niej, że jest z tobą. Dobrze się nią opiekuj" - miał powiedzieć.

Córka Diego Maradony rozpłakała się podczas meczu Boca JuniorsCórka Diego Maradony zalała się łzami po geście piłkarzy Boca Juniors [WIDEO]

Diego Maradona zmarł w środę we własnym domu pod Buenos Aires. Przyczyną śmierci legendarnego piłkarza była niewydolność serca, która doprowadziła do ostrego obrzęku płuc. Maradona miał 60 lat.

Więcej o: