Kamil Grabara bardzo szczerze podsumował swój katastrofalny błąd

- Błędy mi się przytrafiają, bo jestem daleki od mojej najlepszej formy - przyznał Kamil Grabara na antenie TV3 Sport.

To nie jest dobry czas dla Kamila Grabary. Dwa tygodnie temu skiksował w Pucharze Danii, a w minioną niedzielę zawiódł w 10. kolejce ligi duńskiej. Aarhus przegrał 1:3 z Nordsjaelland, a Polak popełnił fatalny błąd, skutkujący utratą gola. Tym razem, zamiast wybić piłkę, postanowił ją przyjąć. Grabarę zaatakował rywal, który został ustrzelony przez bramkarza na tyle niefortunnie, że piłka znalazła się w siatce. Polak skomentował swój występ.

Piłkarka odmówiła minuty ciszy dla Maradony: To gwałciciel, pedofil i oprawcaPiłkarka odmówiła minuty ciszy dla Maradony: To gwałciciel, pedofil i oprawca

Grabara: Jestem daleki od mojej najlepszej formy

- Przeciwnik wywarł na mnie presję i skończyło się to moim błędem. A błędy mi się przytrafiają, bo jestem daleki od mojej najlepszej formy. To jednak problem, który da się naprawić. Wiem, że pewnie nie przegralibyśmy ostatniego meczu, gdyby nie ja - skomentował swój występ Grabara na antenie TV3 Sport.

Real Madryt ma nowego Garetha Bale'a? Koszmar za 100 mln euroReal Madryt ma nowego Garetha Bale'a? Koszmar za 100 mln euro

Grabara jest piłkarzem Liverpoolu, ale pod koniec września został wypożyczony do Aarhus. W tym sezonie zagrał w siedmiu meczach duńskiej ekstraklasy. Puścił dziewięć goli. W 2019 roku występował już przez pół roku w Aarhus. Grał także na wypożyczeniu w Huddersfield, gdzie wystąpił w 28 spotkaniach, wpuścił łącznie 45 goli i zachował pięć czystych kont. Do Liverpoolu trafił w styczniu 2016 roku, ale wciąż nie zadebiutował w oficjalnym meczu. W barwach The Reds grał jedynie w młodzieżowych drużynach. Ma za sobą występy w reprezentacji Polski do lat 21 i niższych rocznikach.

Media: Grzegorz Krychowiak zakażony koronawirusemMedia: Grzegorz Krychowiak zakażony koronawirusem