Córka Diego Maradony zalała się łzami po geście piłkarzy Boca Juniors [WIDEO]

W meczu byłych drużyn Diego Maradony zespół Boca Juniors pokonał na własnym boisku Newells Old Boys (2:0). Po pierwszej bramce piłkarze gospodarzy uczcili pamięć legendarnego Argentyńczyka, doprowdzając tym do łez jego córkę, która znajdowała się na trybunach.

Kilka dni minęło już od śmierci Diego Maradony. Kluby i piłkarze na całym świecie cały czas oddają mu hołd. Nie tylko poprzez minutę ciszy poprzedzającą początki spotkań. Wielu graczy po strzeleniu gola wykonuje specjalne celebracje i prezentuje koszulki legendarnego Argentyńczyka. Zrobili tak m.in. Leo Messi z FC Barcelony, a także Edwin Cardona z Boca Juniors, byłego klubu Maradony.

Lekarz Maradony podejrzany o spowodowanie śmierci gwiazdy. Policja rozpoczęła śledztwoLekarz Maradony podejrzany o spowodowanie śmierci gwiazdy. Policja rozpoczęła śledztwo

Piłkarz Boca Juniors uczcił pamięć Diego Maradony. Córkę legendy rozpłakała się na stadionie

Cardona uczcił pamięć Maradony w meczu dwóch byłych drużyn legendarnego Argentyńczyka. W meczu na własnym stadionie Boca wygrała bowiem z Newells Old Boys. Kolumbijczyk już w 12. minucie wpisał się na listę strzelców, po czym podbiegł do trybuny, na której siedziała córka Maradony.

Gdy kobieta zobaczyła strzelca gola w koszulce z nazwiskiem jej ojca, nie była w stanie powstrzymać łez.

Szokujący raport pielęgniarki Maradony. Została zmuszona do kłamstwa ws. dnia jego śmierciSzokujący raport pielęgniarki Maradony. Została zmuszona do kłamstwa ws. dnia jego śmierci

Diego Maradona zmarł w środę we własnym domu pod Buenos Aires. Przyczyną śmierci legendarnego piłkarza była niewydolność serca, która doprowadziła do ostrego obrzęku płuc. Maradona miał 60 lat.