Robert Lewandowski nie zagra w Lidze Mistrzów z Atletico Madryt

Robert Lewandowski nie wystąpi we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Polskiemu napastnikowi doskwiera kontuzja mięśniowa. Bayern nie będzie ryzykował i Polak nie znajdzie się w kadrze na spotkanie z zespołem Diego Simeone - poinformowal portal sportowefakty.pl.

Robert Lewandowski nie poleci z zespołem Bayernu na mecz Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Polak cały czas narzeka na uraz mięśniowy, którego doznał w starciu z Włochami w Lidze Narodów. W kolejnym spotkaniu z Holandią był na boisku tylko przez pierwsze 45 minut.

Słowo Słowo "żenujący" to przestępstwo? Nawet dla gwiazdy Juventusu nie ma przebacz

Bayern zagra z Atletico Madryt bez Lewandowskiego. Polak potrzebuje odpoczynku

W sobotę polski napastnik zagrał 90 minut ze Stuttgartem (wygrana Bayernu 3:1). Lewy zdobył 12. bramkę w tym sezonie Bundesligi. Według informacji portalu sportowefakty.pl nasz najlepszy piłkarz nie zagra w starciu z Atletico. Bayern po czterech meczach LM ma komplet 12 punktów, więc wyjazd Polaka na mecz do Madrytu nie jest niezbędny, zważywszy na fakt, że mistrz Niemiec ma w sumie aż sześć spotkań do rozegrania w 2020 roku. Bayern oszczędzi Polaka, aby był gotowy na prestiżowy mecz z RB Lipsk w Bundeslidze (w najbliższą sobotę o godz. 18:30).

Lekarz Maradony podejrzany o spowodowanie śmierci gwiazdy. Policja rozpoczęła śledztwoLekarz Maradony podejrzany o spowodowanie śmierci gwiazdy. Policja rozpoczęła śledztwo

We wszystkich rozgrywkach Lewandowski ma na koncie w tym sezonie 14 meczów, w których zdobył 15 goli i zanotował 5 asyst. Opuścił tylko dwa spotkania w tym sezonie - z FC Koeln w lidze i w Pucharze Niemiec z Dueren.