PŚ w Wiśle. Gdzie obejrzeć kwalifikacje skoków? Transmisja TV. Relacja na żywo

Już w piątek startuje kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Skoczkowie rywalizację rozpoczną od piątkowych kwalifikacji na skoczni w Wiśle. Gdzie i o której je obejrzeć? Transmisja TV, stream online.

Poprzedni sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich został przerwany z powodu pandemii koronawirusa. Odwołano trzy ostatnie konkursy w Norwegii. Przedwczesnym zdobywcą Kryształowej Kuli został Stefan Kraft. Kamil Stoch z kolei został otrzymał nagrodę z cyklu Raw Air. W tym sezonie Kraft i Stoch znów będą faworytami do końcowego triumfu. Ale nie jedynymi - duże szanse na końcowe zwycięstwo mają także m.in. Ryoyu Kobayashi czy Dawid Kubacki.

Zobacz wideo Był w fatalnej formie, teraz wraca. Polscy kibice mogą być zadowoleni formy Tomasza Pilcha

Michal Doleżal pod wrażeniem Kamila Stocha. Nie wiem, czy był kiedyś lepiej przygotowany fizycznieMichal Doleżal pod wrażeniem Kamila Stocha. Nie wiem, czy był kiedyś lepiej przygotowany fizycznie"

Kwalifikacje skoków w Wiśle. O której i gdzie transmisja TV, stream online?

Zarówno faworyci, jak i pozostali zawodnicy zmagania rozpoczną w piątek. Właśnie wtedy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. Transmisję kwalifikacji przeprowadzi Eurosport 1 i TVP Sport. Już o godz. 17:10 sportowy kanał telewizji publicznej rozpocznie studio. O 17:55 rozpocznie się natomiast właściwa część kwalifikacji. Eurosport 1 pokaże zarówno kwalifikacje, jak i oba konkursy. Komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut. Relację na żywo można śledzić na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Piątkowe zmagania skoczków zobaczyć będzie można także w internecie. Transmisję online przeprowadzi strona internetowa TVP Sport - sport.tvp.pl.

Kwalifikacje komentować będą Przemysław Babiarz i Stanisław Snopek.

W sobotę o godz. 16:00 odbędzie się konkurs drużynowy. W niedzielę także o 16:00 przeprowadzony zostanie konkurs indywidualny.

Wiktor PękalaZnakomite informacje przed inauguracją PŚ w Wiśle. Tak dobrze jeszcze nie było

Więcej o: