Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski zaskoczony po meczu z Holandią. "W końcu" [WIDEO]

Robert Lewandowski otrzymał Złotą Piłkę zrobioną przez kibiców reprezentacji Polski z Krakowa. Film dokumentujący całe zdarzenie został zamieszczony w mediach społecznościowych przez portal "Łączy nas piłka".

Kibice prześcigają się w pomysłach, aby docenić sukcesy, jakie osiągnął Robert Lewandowski w 2020 roku. Tym razem fani reprezentacji Polski przygotowali dla polskiego napastnika kolejną miłą niespodzianką. - ZŁOTA PIŁKA od kibiców w rękach Roberta Lewandowskiego! Ta miła niespodzianka powędrowała do rąk Lewandowskiego od Pana Marcina z Krakowa. Piękny gest! - brzmi wpis opublikowany na oficjalnym koncie na Twitterze portalu laczynaspilka.pl, do którego zostało dodane wyjątkowe nagranie.

Zobacz wideo

Kucharski / LewandowskiWyciekły nowe nagrania rozmowy Lewandowskiego z Kucharskim. "Teraz mi grozisz?"

Lewandowski dostał kolejną Złotą Piłkę. "Dla RL9 od kibiców reprezentacji"

Oficjalny portal poświęcony reprezentacji Polski postanowił uwiecznić wszystko za pomocą filmu. Lewandowski otworzył wielki karton, w którym znajdowała się "Złota Piłka" wykonana przez kibiców reprezentacji Polski z Krakowa, którzy byli na meczu we Wrocławiu.

- Kolejna Złota Piłka. W końcu, bardzo fajna. Ktoś poświęcił czas. Bardzo fajna pamiątka i gest. Dziękuję bardzo - powiedział Lewandowski po otrzymaniu nagrody.

To kolejny już prezent dla polskiego napastnika. Wcześniej Lewandowski dostał zrobioną z klocków Lego Złotą Piłkę od rapera Quebonafide. Wówczas polski napastnik pochwalił się zdjęciem z ich spotkania na Instagramie. - Dzięki Quebonafide za to piękne trofeum, które dla mnie zbudowałeś - dodał w żartobliwym tonie snajper Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski zdobył w sezonie 2019/2020 tytuł króla strzelców w Bundeslidze, krajowym pucharze oraz Lidze Mistrzów. Z Bayernem Monachium natomiast wywalczył wszystkie możliwe trofea w tym Ligę Mistrzów oraz Superpuchar UEFA. Właściwie jedynym celem, którego nie udało mu się osiągnąć to Złota Piłka, której gazeta "France Football" postanowiła nie przyznawać ze względu na pandemię koronawirusa.

Aleksander Buksa może trafić do Premier League! Aleksander Buksa może trafić do Premier League! "Ogromne wpływy agenta"

Polak znakomicie rozpoczął również nowy sezon w barwach Bayernu. W 6 meczach Bundesligi ma na koncie rekordowe 11 bramek (najlepszy wynik na tym etapie sezonu), a w rozgrywkach Ligi Mistrzów w trzech meczach dwa razy trafił do siatki.