Show piłkarza Legii Warszawa w Lidze Narodów! Zachwycił. Bohater [WIDEO]

Reprezentacja Serbii pokonała Rosję aż 5:0 w ostatnim meczu Ligi Narodów. Znakomite spotkanie rozegrał zawdonik Legii Warszawa, Filip Mladenović, który strzelił gola i miał dwie asysty.

Ostatnie dni nie należały do najlepszych w wykonaniu reprezentacji Serbii. Przed tygodniem drużyna prowadzona przez Ljubisę Tumbakovicia przegrała po rzutach karnych ze Szkotami w meczu decydującym o awansie na Euro 2020.

W podstawowym czasie gry w Belgradzie był remis 1:1, a gospodarze uratowali się w 90. minucie meczu. To wtedy piłkę z rzutu rożnego dośrodkował zawodnik Legii Warszawa, Filip Mladenović, a gola głową strzelił napastnik Realu Madryt, Luka Jović.

Serbia rozbiła Rosję, wilki mecz Mladenovicia

W niedzielę Serbowie zremisowali 1:1 w wyjazdowym meczu z Węgrami w Lidze Narodów. W Budapeszcie, tak samo jak w Belgradzie, Mladenović wszedł na boisko z ławki rezerwowych. Szansę od pierwszej minuty legionista dostał w środowym, ostatnim meczu Ligi Narodów przeciwko Rosji.

I było to show w wykonaniu Serbów i samego Mladenovicia. Drużyna Tumbakovicia wygrała u siebie aż 5:0, a zawodnik Legii Warszawa zaliczył dwie asysty i strzelił gola! Obie asysty Mladenović miał przed przerwą, kiedy dwukrotnie dobrze dośrodkowywał na głowę Jovicia. Gola strzelił w drugiej połowie, uderzając z lewego skrzydła po podaniu Dusana Vlahovicia.

Poza golami Jovicia i Mladenovicia, bramki dla Serbów zdobyli też Nemanja Radonjić oraz Vlahović. Efektowna wygrana z Rosją pozwoliła Serbom utrzymać się w Dywizji B Ligi Narodów. Drużyna Tumbakovicia skończyła rozgrywki z sześcioma punktami i lepszym bilansem bramkowym wyprzedziła Turcję, która w środę przegrała 0:2 z Węgrami. Madziarzy wygrali tę grupę, a za ich plecami znaleźli się Rosjanie.