Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gwiazdy domagają się powrotu Boatenga do kadry Niemiec! "Czegoś brakuje"

- Czas przywrócić Jerome'a Boatenga do reprezentacji Niemiec - napisał na Twitterze Mesut Oezil. Pomocnik Arsenalu zareagował w ten sposób na katastrofalny mecz Niemców z Hiszpanami, przegrany przez drużynę Joachima Loewa aż 0:6.

Takiego meczu chyba nikt się nie spodziewał. We wtorkowym spotkaniu Ligi Narodów Hiszpania rozgromiła Niemców 6:0. Dla mistrzów świata z 2014 roku to najwyższa porażka od 89 lat, gdy przegrali z Austrią 0:6.

Zobacz wideo Gikiewicz: Gumny dostaje powołanie, a nie gra. Dlaczego ja mam nie dostać?

"Kruczoczarny dzień" Niemców. "Nic nie działało". Czy Joachim Loew wytrwa do Euro?

Niemcy rozgromieni przez Hiszpanów. Oezil domaga się powrotu gwiazdy

Wysoka porażka z Hiszpanią to efekt fatalnej gry Niemców w obronie. Obronie, w której po raz kolejny zabrakło Jerome'a Boatenga. Piłkarz Bayernu Monachium został odsunięty od niemieckiej kadry po nieudanych mistrzostwach świata w Rosji, podczas których Niemcy nawet nie wyszli z grupy. Po mundialu Boateng rozegrał tylko dwa mecze Ligi Narodów i jedno spotkanie towarzyskie. Ostatni raz w niemieckiej kadrze znalazł się w październiku 2018 roku.

Coraz więcej osób domaga się jednak jego powrotu do kadry. Teraz zaapelował o niego Mesut Oezil, piłkarz także odsunięty od niemieckiej reprezentacji w 2018 roku. - Czas przywrócić Jerome'a Boatenga - napisał pomocnik Arsenalu na Twitterze.

Powrotu Boatenga do reprezentacji domaga się także jego brat, Kevin Prince. - Tak, mój brat już nie jest wystarczająco dobry - napisał KP na Instagram Stories, gdzie udostępnił grafikę z wynikiem wtorkowego meczu. - Czegoś brakuje - dodał w drugim poście, w którym zamieścił zdjęcie Boatenga z Thomasem Muellerem i Matsem Hummelsem, dwójką innych, skreślonych przez Loewa piłkarzy.

W takim składzie zagramy z Holandią? Brzęczek zdecydował się na kilka zmianW takim składzie zagramy z Holandią? Brzęczek zdecydował się na kilka zmian

Kevin Prince Boateng domaga się powrotu Jerome'a Boatenga do reprezentacji NiemiecKevin Prince Boateng domaga się powrotu Jerome'a Boatenga do reprezentacji Niemiec Screen // Instagram / princeboateng