Dramatyczna sytuacja w kadrze niedawnego rywala Polski. Kolejny mecz Ligi Narodów zagrożony

Eduard Sobol, Jewhen Makarenko i Dmytro Riznyk to kolejni piłkarze ukraińskiej kadry, u których wykryto zakażenia koronawirusem. W ostatnich dwóch meczach rywalami zespołu Andrija Szewczenki byli Niemcy i Polacy.

Ukraińska federacja piłkarska poinformowała, że kolejni piłkarze są zarażeni koronawirusem. Przeprowadzone w niedzielę testy wykazały, że zarażeni są Eduard Sobol, Jewhen Makarenko i Dmytro Riznyk. W piątek wszyscy piłkarze byli jeszcze zdrowi. W niedzielę grali więc w meczu z Niemcami (1:3).

Zobacz wideo Gikiewicz: Gumny dostaje powołanie, a nie gra. Dlaczego ja mam nie dostać?

Zbigniew Boniek bagatelizuje porażkę z Włochami. Znalazł winnych. Absurdalne słowaZbigniew Boniek bagatelizuje porażkę z Włochami. Znalazł winnych. Absurdalne słowa

Ukraińska kadra zdziesiątkowana. Najbliższy mecz pod dużym znakiem zapytania

Trzy nowe zarażenia w ukraińskiej kadrze postawiły duży znak zapytania przy meczu Ligi Narodów ze Szwajcarią. Już wcześniej, po meczu towarzyskim z Polską, przegranym przez Ukraińców 0:2, zarażonych było aż czterech zawodników. - Zawodnicy zostali odizolowani od reszty zespołu. Czekamy na informacje dotyczące meczu Niemcami - mówił wówczas trener Andrij Szewczenko. Mecz z Niemcami się wówczas odbył. Czy odbędzie się ten ze Szwajcarią? Tego na razie nie wiadomo.

Ukraińscy piłkarze zarażeni koronawirusem podczas listopadowego zgrupowania:

  • Eduard Sobol
  • Jewhen Makarenko
  • Dmytro Riznyk
  • Andrij Jarmolenko
  • Serhij Sydorczuk
  • Wiktor Kowalenko
  • Wiktor Tsygankow

Wyjazdowy mecz Ukrainy ze Szwajcarią zaplanowano na wtorek na godz. 20.45. - Szanujemy zasady, które tu obowiązują. Czekamy na kolejne wyniki testów. Jeśli będziemy mieć wystarczająco dużo zawodników, zagramy - przyznał na poniedziałkowej konferencji prasowej Szewczenko.

Holandia - Polska 1:0. Kamil Jóźwiak i Hans Hateboer Wywiad Lewandowskiego odbił się echem w Europie. Rywale piszą o problemach Polaków

Więcej o: