Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jose Mourinho znów kpi i narzeka. W swoim stylu

Jose Mourinho w swoim stylu skrytykował przerwę reprezentacyjną. Portugalczyk narzeka na fakt, że ma do swojej dyspozycji w klubie tylko kilku zawodników.

Trwa aktualnie przerwa reprezentacyjna. Jose Mourinho postanowił w swoim stylu skrytykować fakt, że w klubie może aktualnie pracować z zaledwie kilkoma piłkarzami. - Niesamowity tydzień w piłce. Wielkie emocje na meczach reprezentacji, świetne mecze towarzyskie i absolutne bezpieczeństwo - zaczął swój wpis portugalski szkoleniowiec.

Zobacz wideo Włosi wrzucili nas na karuzelę. Brzęczek? To może być klucz do jego zwolnienia

Alarm w kadrze! Występ Roberta Lewandowskiego poważnie zagrożonyAlarm w kadrze! Występ Roberta Lewandowskiego poważnie zagrożony

Mourinho obawia się wybuchu zakażeń w zespole

- Wyniki testów COVID po rozegranych spotkaniach, losowi ludzie biegający po boisku w trakcie treningów drużyn i wiele więcej. Po kolejnym treningu z tylko 6 zawodnikami czas teraz zająć się sobą - zakończył swój wpis Mourinho, podkreślając tym samym, jak wiele rzeczy nie jest odpowiednio zorganizowanych podczas przerw reprezentacyjnych.

 

"Daily Mail" z kolei zwraca uwagę, że pretensje Mourinho dotyczą faktu, że wielu piłkarzy może wrócić ze spotkań reprezentacji z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Gdyby tych przerw obecnie nie było, szansa na zarażenie, przynajmniej zdaniem Portugalczyka, byłyby znacznie mniejsze.

Mourinho już wie, że w najbliższych meczach z Manchesterem City i Chelsea nie będzie mógł skorzystać z Matta Doherty'ego, który w niedzielę zagrał w spotkaniu przeciwko Walii. Irlandczyk w poniedziałek otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i wypadnie z gry na najbliższe dwa tygodnie.

Więcej o: