Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jest decyzja UEFA ws. meczu Ligi Narodów po wykryciu koronawirusa u Ukraińców

Mecz Ligi Narodów Niemcy - Ukraina odbędzie się zgodnie z planem - potwierdziła UEFA.

- Niestety, testy PCR wykonane 13 listopada rano przez piłkarzy w Steigenberger Grand Hotel dały pozytywne wyniki - podało w piątek Ukraińskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej [UAF] w oświadczeniu na stronie internetowej.

Zobacz wideo Kądzior: Trener Eibaru ani razu ze mną nie rozmawiał [Sekcja Piłkarska #71]

COVID-19 został wykryty u piłkarzy: Andrija Jarmołenki, Wiktora Cyhankowa, Wiktora Kowałenki, Serhija Sydorczuka i menadżera reprezentacji Wadyma Komardina. - Osoby, u których zdiagnozowano koronawirusa pozostają w izolacji w swoich pokojach hotelowych - dodano w komunikacie.

Zaskakujące informacje ws. gospodarzy Euro 2020. Zawęża się liczba krajówZaskakujące informacje ws. gospodarzy Euro 2020. Zawęża się liczba krajów

Mecz Niemców z Ukrainą zgodnie z planem

Nie wiadomo było, czy w zaistniałej sytuacji odbędzie się sobotni mecz Ligi Narodów, w którym Ukraińcy mieli zagrać z Niemcami. - Po pięciu pozytywnych wynikach na koronawirusa w reprezentacji Ukrainy sobotni mecz Ligi Narodów z Niemcami może nie zostać rozegrany. Ostateczna decyzja zostanie podjęta w sobotę przez Departament Zdrowia miasta Lipsk i UEFA - podawała niemiecka agencja prasowa SID.

Matthaeus zachwycony nową gwiazdą. Matthaeus zachwycony nową gwiazdą. "To klejnot". Porównania do legendy futbolu

W sobotę po południu poznaliśmy decyzję w sprawie meczu. UEFA poinformowała, że zaplanowane na godzinę 20:45 spotkanie odbędzie się zgodnie z planem.

W tabeli Ligi Narodów grupy 4. prowadzą Hiszpanie z 7 punktami. Drugie Niemcy i trzecia Ukraina mają po 6 "oczek". Ostatnia Szwajcaria ma 2 punkty.