Skandaliczne zachowanie w B-klasie! Klub został wykluczony z rozgrywek

Dąb Pruszowice został usunięty z wrocławskiej B-klasy. Władze ligi podjęły taką decyzję po licznych nieprawdłowych zachowaniach zawodników zespołu wobec arbitrów.

"Klub Dąb Pruszowice został wykluczony z rozgrywek oraz została nałożona kara finansowa w wysokości 2000pln za wielokrotne stosowanie przemocy werbalnej, kierowanie gróźb pod adresem sędziego, oraz wtargnięcie do szatni sędziowskiej zawodników oraz odmówienie jej opuszczenia" - czytamy w komunikacie Komisji Dyscyplinarnej.

Zobacz wideo Gikiewicz: Gumny dostaje powołanie, a nie gra. Dlaczego ja mam nie dostać?

Klub z B-klasy wykluczony z rozgrywek. Piłkarz z dyskwalifikacją i grzywną

Jeden z piłkarzy wyrzuconego z B-klasy klubu został dodatkowo ukarany dyskwalifikacją i grzywną. Zawodnik karę otrzymał za wulgarne krytykowanie decyzji sędziowskich i odmowę opuszczenia strefy technicznej po otrzymaniu czerwonej kartki. 

Galaktyczny Futbol (portal zajmujący się niższymi ligami) informuje, że do nagannego zachowania wspomnianego piłkarza doszło podczas meczu Dębu Pruszowice z Błękitnymi Krzeczyn. W spotkaniu rozegranym 25 października sędzia pokazał aż dziewięć żółtych kartek. Siedem z nich otrzymali gracze Dębu, który spotkanie wygrał 5:3. 

Więcej o: