Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Absurdalna decyzja po zderzeniu kolegów z klubu. "Panie sędzio, za co?" [WIDEO]

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas niedzielnego meczu krakowskiej A-klasy. W spotkaniu Kabla Kraków ze Strzelcami Kraków (4:4) sędzia podyktował rzut karny dla gości. Problem w tym, że zrobił to po zderzeniu dwóch zawodników tego samego zespołu.

W wyrównanym meczu Kabla Kraków ze Strzelcami Kraków losy zwycięstwa ważyły się do ostatnich sekund. Ostatnie sekundy meczu normalne jednak nie były. W ich czasie sędzia podyktował bowiem rzut karny za... zderzenie dwóch zawodników z tej samej drużyny.

Zobacz wideo Grosicki wróci do Ekstraklasy? "Jeden klub w Polsce stać na Grosickiego. Rozmowy już były" [SEKCJA PIŁKARSKA #70]

Kuriozalna sytuacja w krakowskiej A-klasie. "Piłkarskie jaja"

Do zdarzenia doszło w doliczonym czasie gry. Piłkarze Kabla Kraków bronili się przed atakiem gości. W pewnym momencie dwóch piłkarzy Strzelców zderzyło się ze sobą w polu karnym, a sędzia... podyktował za to rzut karny. "Panie Sędzio, ale że jak? Za co? Bo przecież na pewno nie może chodzić o zderzenie zawodników tej samej drużyny..." - napisał profil Kabla na Twitterze.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 4:4. Po 13 kolejkach Kabel zajmuje 7. miejsce w tabeli. Strzelcy znajdują się natomiast na 13. pozycji mając cztery punkty przewagi nad przedostatnim Fairantem Kraków i ostatnim Płomieniem Kostrze.

Jakub Moder z Lecha PoznańJakub Moder miał ofertę od niemieckiego giganta. "To była oficjalna propozycja"

Więcej o: