Artur Sobiech z kolejnym golem w sezonie! Ale co w tej akcji zrobił Pazdan?! [WIDEO]

Artur Sobiech zdobył bramkę, a jego zespół zremisował 2:2 z Ankarugucu, z Michałem Pazdanem w składzie. Kuriozalne zachowanie polskiego obrońcy znacznie pomogło Sobiechowi w strzeleniu gola.

Artur Sobiech znakomicie rozpoczął spotkanie przeciwko Ankaragucu. Polski napastnik zdobył bramkę i wyprowadził Karagumruk na prowadzenie 1:0. Uwagę, oprócz jego uderzenia, zwraca jednak kuriozalne zachowanie Michała Pazdana, który znacznie ułatwił zadanie Sobiechowi, zdecydowanie nie atakując żadnego z rywali.

Dla Artura Sobiecha to już trzecia bramka zdobyta w tym sezonie ligi tureckiej. Polak wystąpił łącznie już w siedmiu spotkaniach, w których zanotował także jedną asystę. Polski napastnik trafił z Lechii Gdańsk do tureckiego klubu w styczniu tego roku i pomógł wywalczyć awans do tureckiej ekstraklasy. Łącznie w barwach Karagumruka zdobył już 10 bramek i zanotował 3 asysty w 25 spotkaniach.

Wybudowany na Euro 2012 bursztynowy stadion w Gdańsku będzie spłacany przez miejską spółkę Arena Gdańsk (dawniej BIEG 2012) do roku 2024. Roczna rata wynosi obecnie ok. 40 mln zł. Stadion Lechii Gdańsk zmienia nazwę. "Nie możemy ukryć zdziwienia"

Zobacz wideo "Puchacz już nie puka do drzwi reprezentacji, on wali z całej siły"

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, po bramce strzelonej dla Ankarugucu w doliczonym czasie gry. Karagumruk po ośmiu kolejkach zajmuje 5. miejsce w tabeli, tracąc do liderującego Alanyasporu pięć punktów, jednak lider ma rozegrany jeden mecz mniej. Drużyna Michała Pazdana zamyka tabelę, mając zdobyte zaledwie 2 punkty.

Więcej o: