"Każdy ma jakąś słabość. Słabością Ryana jest kończenie dnia w łóżku z kobietą"

1 listopada Ryan Giggs został zatrzymany pod zarzutem napaści na swoją partnerkę Kate Greville. To jednak nie pierwszy obyczajowy skandal z udziałem byłego piłkarza Manchesteru United w ostatnich latach. - Słabością Ryana jest kończenie dnia w łóżku z kobietą - powiedział brat Ryana Rhodri.
Zobacz wideo Grosicki wróci do Ekstraklasy? "Jeden klub w Polsce stać na Grosickiego. Rozmowy już były" [SEKCJA PIŁKARSKA #70]

Giggs został zatrzymany przez brytyjską policję 1 listopada, ale już następnego dnia został zwolniony z aresztu za kaucją. Choć zarzutom zaprzecza, walijska federacja, której reprezentacji Giggs jest selekcjonerem, tymczasowo postanowiła odsunąć szkoleniowca na boczny tor. W listopadowych meczach Ligi Narodów  z Irlandią i Finlandią drużynę poprowadzi z ławki pełniący dotychczas funkcję asystenta - Robert Page.

Romans Ryana Giggsa z żoną brata

To nie pierwszy raz, gdy Giggs staje się bohaterem skandalu. Katalońskie "Mundo Deportivo" przypomniało sytuację z 2011 roku, gdy na jaw wyszło, że Giggs przez 8 lat sypiał z żoną własnego brata. - Każdy ma jakąś słabość. Słabością Ryana jest kończenie dnia w łóżku z kobietą za każdym razem, gdy tylko wychodzi na miasto - komentował później Rhodri, brat byłego piłkarza Manchesteru. W zeszłym roku w programie "Good Morning Britain" mężczyzna wyznał, że zerwał kontakty z bratem i choć od tamtego czasu z nim nie rozmawiał, wybaczył mu.

Związek Rhodriego Giggsa z Natashą Lever zakończył się rozwodem w 2013 roku.

Ryan Giggs to legenda Manchesteru United. W zespole Czerwonych Diabłów występował od 1990 do 2014 roku, zdobywając w tym czasie z zespołem m.in. 13 razy mistrzostwo Anglii, czterokrotnie puchar kraju i puchar ligi, a także dwie Ligi Mistrzów.

Więcej o: