Boniek zaczepił Najmana. Takiej riposty nie mógł się spodziewać. Nokaut

Zbigniew Boniek zaczepił Marcina Najmana na Twitterze. - Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy. Zabawa zazwyczaj kończy się zanim robi się kocioł. Trzymaj się Byku - napisał prezes PZPN. Na ripostę nie musiał długo czekać.

Zbigniew Boniek w jednym ze wpisów na Twitterze wyśmiał Marcina Najmana. Zawodnik udostępnił wypowiedź Deontaya Wildera o tym, że skutki walk bokserskich często bywają opłakane. Amerykanin próbuje znaleźć coraz bardziej absurdalne wymówki, które miałyby pomóc wytłumaczyć jego porażkę z Tysonem Furym. Jedną z nich miały być chude nogi, za które obwinia swoją matkę.

Zobacz wideo

Zbigniew Boniek wyśmiał Najmana i naraził się na kontrę

Prezes PZPN odpisał mu: Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy..... zabawa zazwyczaj się kończy zanim robi się kocioł...Trzymaj się Byku. 

Naraził się na ostrą odpowiedź od Najmana, który wypomniał mu wyniki w czasie, gdy prowadził reprezentację Polski.

Dawid Janczyk w barwach MKS CiechanówDawid Janczyk w ekstraklasie?! Jest gotowy na wielki powrót. "Znam swoje możliwości"

- Prezesie Boniek, proszę mi przypomnieć… Jak nazywał się trener Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, który po kolejnych przegranych zostawił drużynę i sam uciekł do Włoch? Pozdrowienia - napisał. I dodał: Już nie bądźcie złośliwi San Marino rozbite było dwa do jaja. 

"Ja do Ciebie z sercem, na wesoło, a Ty chcesz ze mną walczyć"

Boniek odpowiedział, nawiązując do kolejnej walki Marcina Najmana podczas gali Fame MMA 8.

Tomasz HajtoTomasz Hajto o spowodowaniu śmierci starszej kobiety. "Myślałem, żeby ze sobą skończyć"

- Ja do Ciebie z sercem, jak ojciec do syna, na wesoło a Ty chcesz ze mną walczyć... chcesz znowu tak skończyć... trzymam kciuki 21.11 Byku - napisał były wybitny piłkarz

Listopadowa gala będzie ósmą galą organizacji FAME MMA. Ta ósma gala będzie jednak wyjątkowa - właśnie na niej ostatnią walkę w karierze stoczy bowiem Marcin Najman. 41-latek starciem z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim pożegna się z oktagonem.

Marcin Najman"Don Kasjo" wyśmiał Marcina Najmana. Padły mocne słowa przed walką. "Najdroższy na świecie"

Więcej o: